×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
9. jūlijs, 2014
Drukāt

Talanti un prominences – ieskandināts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Klasiskās mūzikas cienītāji 8. jūlija vakarā pulcējās uz festivāla prelūdijas koncertu Rīgas Domā, lai atklātu festivālu “Summertime – aicina Inese Galante”, kas no 11. līdz 17. augustam norisināsies Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē.

Par godu “Summertime – aicina Inese Galante” festivāla desmitgadei apmeklētājiem tiks piedāvāta aizraujoša programma. Klausītājus priecēs muzikālie eksperimenti ar šķietami nesavienojamiem mūzikas žanriem, skanējumu, kā arī dažādu izpildītāju vecumu un pieredzi. Festivāls apvieno izcilākos pasaules māksliniekus – Grammy balvas laureāti, neatkārtojamās franču pianistes, pasaulslavenās operas zvaigznes un daudzus citus pasaulē atzītus māksliniekus.

Ieskaņas koncertā klausītājiem bija iespēja baudīt vairāku baroka un romantisma laika izcilāko mākslinieku skaņdarbu Latvijas pirmatskaņojumus. Līdz ar pazīstamo dziedātāju koncertā uzstājās Ineses Galantes fonda šovasar rīkotā talantu konkursa laureāti.

Apmeklētāji vidū bija bijušais valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi Lilitu Zatleri, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, uzņēmējs Vitālijs Gavrilovs, publiciste Elita Veidemane, LDZ valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis, Jūrmalas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis un citi Ineses Galantes draugi un talanta cienītāji.

Festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” piedāvā Ineses Galantes fonds, kas ir izveidots ar mērķi organizēt dažāda mēroga koncertus un radoši mākslinieciskus projektus, muzikālās nometnes, meistarklases, koncertēt reģionos un pilsētās visā Latvijā, atbalstīt jaunos talantus – mūziķus, sniedzot viņiem iespēju attīstīt un realizēt savu talantu, bet jau atzītiem Latvijas māksliniekiem, kuri lielākoties uzstājas ārzemēs, palīdzēt regulāri sniegt koncertus arī savā dzimtenē. Tāpat Fonds nodarbojas ar dažādu kultūras un labdarības projektu organizēšanu.

Fonda Goda padomē darbojas Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš, goda patronese Vaira Vīķe-Freiberga, kā arī izcilie mākslinieki Aleksandrs Antoņenko un Sergejs Jēgers.

Biļetes uz visiem festivāla “Summertime – aicina Inese Galante” koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā un vietnē www.bilesuparadize.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+