×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Talantīgos jauniešus var pieteikt Kultūras ministrijas apbalvojumam

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Līdz 15. septembrim Latvijas jauniešus vecumā no 10 līdz 20 gadiem var pieteikt apbalvojumiem par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādēs un skatēs mākslu nozarēs, kas ir augstākais apbalvojums kultūrizglītības nozarē, vēsta Kultūras ministrija.

Balvas mērķis ir novērtēt Latvijas bērnu un jauniešu sasniegumus starptautiskajos konkursos, izstādēs un skatēs iepriekšējā kalendārajā gadā. To piešķir par individuāliem vai autoru grupas sasniegumiem vizuālās mākslas un dizaina, mūzikas un dejas nozarēs.

Kultūras ministrijas balvu var saņemt arī pedagogi un koncertmeistari, kuri gatavojuši bērnus un jauniešus starptautiskajiem konkursiem, izstādēm un skatēm, ja šie konkursu dalībnieki ieguvuši godalgotu vietu.

Pieteikumu iesniegšanas kārtība, nolikums un pieteikuma anketa pieejama Kultūras ministrijas, Latvijas Nacionālā kultūras centra un LNKC Kultūras un radošās industrijas izglītības nodaļas mājas lapā.

Kultūras ministrijas balva jauniešiem par sasniegumiem starptautiskos konkursos, izstādes un skatēs mākslu nozarēs iedibināta 1998. gadā. Tā ir vienīgā balva, ar kuru Latvijas valsts atzīmē kultūrizglītības iestāžu audzēkņu spilgtākos radošos panākumus un viņu skolotāju ieguldīto darbu. Balvu piešķir Kultūras ministrija, tās pasniegšanas svinīgo pasākumu šī gada novembrī rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+