×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Talismans – piramīda. Fenšui gudrības, kā piesaistīt naudu un mīlestību

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Bieži dekoratīvas figūriņas un citus dekoratīvus elementus mājai un darba kabinetam izvēlamies intuitīvi, zemapziņas impulsu vadīti.

Nez kāpēc bieži dodam priekšroku dzīvnieku figūriņām vai izvēlamies stingru ģeometriju, vai arī dodam priekšroku abstraktajai mākslai nevis klusajām dabām – savs pašizpausmes veids ir katram no mums.

Cilvēki, kas izvēlas piramīdas formu, iekšēji jūt, ka tieši šādi varēs nogludināt dažus enerģijas plūsmas aspektus.

Saskaņā ar fenšui piramīdas formas talismaniem piemīt dievišķs spēks, kas pozitīvi ietekmē cilvēkus. Zināmi gadījumi, kad tūristi, kas apmeklējuši piramīdas, izārstējušies no slimībām. Šī iemesla dēļ tiek uzskatīts, ka piramīdas formas figūriņas attīra mājokli no sliktām enerģijām un veicina enerģijas atjaunošanos cilvēka ķermenī.

Piramīdas spēj uzkrāt kosmisko enerģiju, par to cilvēki zinājuši jau seno piramīdas formas tempļu celtnieki.

Savukārt fenšui meistari iesaka izmantot kristāla piramīdas kā labās enerģijas uzkrāšanas līdzekli.

Fenšui tradicionāli izmanto koka, papīra, kartona un kristāla piramīdas, bet vislielākais spēks piemītot akmens un stikla figūrām, kuras novietotas tā, lai viena škautne būtu pavērsta pret spēcīgo Polārzvaigzni.

Piramīdās ar tukšu vidu var uzlādēt kristālus – talismans tiem piešķirs savas īpašības. Zem piramīdiņas arī var novietot uz papīra uzrakstītu vēlēšanos, ļoti iespējams, tā piepildīsies.

Lieliski, ja ir iespēja piramīdas formas figūru novietot saulainā vietā, lai katra no šķautnēm būtu pavērsta noteiktā gaismas virzienā.

Piramīda uz galda birojā veicina karjeras izaugsmi, īpaši, ja kabinets atrodas ziemeļu pusē. Dienvidu pusē tā atnesīs labklājību visam uzņēmumam.

Rietumu puses telpās piramīda ļauj uzlabot attiecības ar radiniekiem. Dienvidrietumu sektors labvēlīgi ietekmē romantiskas attiecības. Kas attiecas uz guļamistabu, šajā telpā talismanu piramīdas formā labāk neturēt.

Izvēloties piramīdiņu, jāņem vērā tās krāsa. Zilas piramīdas sniedz saviem īpašniekiem gudrību, rozā piesaista mīlestību, bet zaļas – bagātību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+