×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
30. jūlijs, 2012
Drukāt

Tallinā pirmo reizi Baltijas valstīs koncertēs “Red Hot Chili Peppers”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Igaunijas galvaspilsētas Tallinas Dziesmu svētku estrādē laukumā pirmdien pirmo reizi Baltijas valstīs koncertēs amerikāņu rokgrupa “Red Hot Chili Peppers”, un tas būs pirmais šīs grupas koncerts Baltijas valstīs, aģentūrai BNS pavēstīja koncerta rīkotāji FBI.

Fankroka kolektīvs “Red Hot Chili   Peppers” karjeras laikā pārdevis savus ierakstis vairāk nekā 85 miljonos eksemplāru. Grupa ieguvusi septiņas “Grammy” balvas un saglabājusi rekordu kā grupa, kuras singli, kopskaitā 12, visilgāk ieņēmuši pirmo vietu “Billboard” alternatīvās mūzikas topā. Savukārt mūzikas kanāls VH1 “Red Hot Chili   Peppers” ierindojis 100 labāko smagā roka mākslinieku sarakstā.

Grupas kontā ir desmit studijas albumu, un jaunākais no tiem “I’m With You” tapis pēc piecus gadus ilgas pauzes. Pašlaik grupā spēlē: solists Antonijs Kiediss (Anthony Kiedis), basģitārists Flī (Flea), bundzinieks Čads Smits (Chad Smith) un ģitārists Džošs Klinghofers (Josh Klinghoffer).

Koncerta organizatori saņēmuši grupas sarakstu ar prasībām, kas jānodrošina koncerta dienā.

Par grupas maltītēm rūpēsies personīgais pavārs, kam ēdiena sagatavošanai un uzglabāšanai būs nepieciešamas piecas gatavošanas virsmas un pieci ledusskapji.

Savukārt pirms koncerta grupa dos priekšroku mēģinājumiem un meditācijai, tāpēc aizskatuvē jābūt sagatavotām trīs speciālām telpām: vokālajai istabai, bungu istabai un meditācijas istabai. Visām telpām jābūt ar labu akustiku un ventilāciju. Organizatoriem jānodrošina arī virkne citu telpu, bet īsi pirms uzstāšanās skatuves tuvumā jānogādā 250 dvieļu.

{source}
<iframe width=”700″ height=”394″ src=”http://www.youtube.com/embed/WnisBb2rVOg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+