Mobilā versija
+0.6°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
11. oktobris, 2013
Drukāt

“Talsu gaļai” ierosina tiesiskās aizsardzības procesu

Foto: LETAFoto: LETA

Žāvēta gaļa Āgenskalna tirgū.

Gaļas pārstrādes uzņēmumam AS “Talsu gaļa” Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesā 9.oktobrī ierosināts tiesiskās aizsardzības process, liecina ieraksts Maksātnespējas reģistrā.

Maksātnespējas procesa likumā teikts, ka tagad uzņēmumam divu mēnešu laikā ir jāizstrādā tiesiskās aizsardzības procesa plāns. Tomēr parādnieks var vienoties ar kreditoru vairākumu par plāna izstrādes termiņa pagarināšanu vēl par vienu mēnesi, par to informējot tiesu.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 79,77% kapitāldaļu ir SIA “Tukuma gaļas centrs”, kas savukārt pieder “Talsugaļas” vadītājam Jurim Lagzdiņam. “Tukuma gaļas centrs” pērnā gada sākumā tika likvidēts.

Kā ziņots, “Talsu gaļas” apgrozījums 2011.gadā audzis par 29%, sasniedzot 6,33 miljonus latu, liecina “Firmas.lv” informācija. Gadu iepriekš uzņēmums apgrozīja 4,93 miljonus latu.

“Talsu gaļas” peļņa 2011.gadā bija 74 181 lats, kas ir gandrīz trīskārtējs pieaugums salīdzinājumā ar 2010.gadu, kad uzņēmums nopelnīja 26 088 latus.

“Talsu gaļas” apgrozījums 2009.gadā bija 5,60 miljoni latu, bet zaudējumi – 17 340 lati.

“Talsu gaļa” dibināta 1991.gadā. Tās darbības virzieni ir gaļas pārstrādes produkcijas ražošana. Iepriekšējā gadā uzņēmums nodarbojās arī ar ogu uzpirkšanu un pārdošanu partneriem Eiropas Savienībā.

Pievienot komentāru

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+