×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Talsu novadā dzīvokļos atklāj marihuānas audzētavas

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs foto

Talsu novadā Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki apturējuši vairāku marihuānas audzētavu darbību, pavēstīja VP sabiedrisko attiecību speciālists Dairis Anučins.

Izmeklēšanas ietvaros aizturēti trīs organizētās grupas dalībnieki un izņemti vairāki kilogrami marihuānas.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, ONAP darbinieki noskaidroja, ka Talsu novadā darbojas organizēta grupa, kas nodarbojas ar marihuānas audzēšanu, žāvēšanu un pārdošanu. Izmeklēšanas gaitā izdevies noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic minētās darbības. Marta vidū aizturēti visi trīs organizētās grupas dalībnieki – 1971., 1982. un 1983. gadā dzimuši vīrieši.

Veicot kratīšanas aizturēto personu dzīvesvietās Talsu novadā, policijas darbinieki konstatēja, ka tajās izveidotas speciāli aprīkotas telpas marihuānas audzēšanai. Kratīšanu laikā kopumā izņemti 430 grami izžāvētas marihuānas un 38 marihuānas augi, kas satur vairāk nekā 2,4 kilogramus nežāvētas marihuānas.

Pret vīriešiem ierosināts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un realizēšanu personu grupā, lielā apmērā. Aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+