Mobilā versija
+3.8°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2014
Drukāt

Talsu novadā dzīvokļos atklāj marihuānas audzētavas

Valsts policijas fotoValsts policijas foto

Ilustratīvs foto

Talsu novadā Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) darbinieki apturējuši vairāku marihuānas audzētavu darbību, pavēstīja VP sabiedrisko attiecību speciālists Dairis Anučins.

Izmeklēšanas ietvaros aizturēti trīs organizētās grupas dalībnieki un izņemti vairāki kilogrami marihuānas.

Veicot operatīvos meklēšanas pasākumus, ONAP darbinieki noskaidroja, ka Talsu novadā darbojas organizēta grupa, kas nodarbojas ar marihuānas audzēšanu, žāvēšanu un pārdošanu. Izmeklēšanas gaitā izdevies noskaidrot un aizturēt personas, kuras veic minētās darbības. Marta vidū aizturēti visi trīs organizētās grupas dalībnieki – 1971., 1982. un 1983. gadā dzimuši vīrieši.

Veicot kratīšanas aizturēto personu dzīvesvietās Talsu novadā, policijas darbinieki konstatēja, ka tajās izveidotas speciāli aprīkotas telpas marihuānas audzēšanai. Kratīšanu laikā kopumā izņemti 430 grami izžāvētas marihuānas un 38 marihuānas augi, kas satur vairāk nekā 2,4 kilogramus nežāvētas marihuānas.

Pret vīriešiem ierosināts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un realizēšanu personu grupā, lielā apmērā. Aizturētajiem kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+