×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Talsu pusē “pa karstām pēdām” aiztur par vērtīgu lietu zādzību no mājokļa (3)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī izdevies notvert personas, kas pa logu bija iekļuvušas kādas sievietes mājās un nozagušas dažādas mantas vairāku tūkstošu eiro vērtībā, informē VP.

Laika posmā no 6.jūnija līdz 8.jūnijam Talsu novada Laucienes pagastā sabojājot logu, iekļūts kādā mājā un no turienes nozagtas dažādas mantas, tai skaitā pārtika, senlaiku monētas, apģērbs, apavi, rotaslietas, fotoaparāti un videokameras. Mantiskais kaitējums lēšams vairāk nekā 7 000 eiro apmērā.

Pēc notikušā nekavējoties tika pieņemts lēmums veikt kratīšanu neatliekamības kārtībā pie personas, uz kuru krita aizdomas saistībā ar nodarīto, lai izņemtu sākotnējos pierādījumus. Tās pašas dienas pēcpusdienā un vakarā tika aizturētas divas personas. Nākamajā dienā policijas darbinieki aizturēja trešo personu, pie kuras tika atrastas un izņemtas mantas, kas iegūtas noziedzīgā ceļā. Daļa no atgūtajām mantām atdotas cietušajai. Aizturētās personas atzītas par aizdomās turētajiem, un vienai no personām, 1974. gadā dzimušam vīrietim, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros turpinās izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Sapratu, ka “pusē”, bet tieši kur ? Tā puse jau ir ļoti liela un ir arī otra puse, jo veselais var sastāvēt tikai no divām pusēm!

  2. Dīvainie teicieni Atbildēt

    Kas tas par dīvaino izteicienu “pa karstām pēdām”? Ja kādu blēdi ātri notver, tad parasti saka “uz karstām pēdām”, turklāt teikumā šādus frazeoloģismus neliek pēdiņās.

  3. hmm mums tadad presē lielās ar policijas likumpārkāpumiem? Atbildēt

    pēc raksta izriet ka kratišana veikta bez pietiekama pamatojuma praktiski nelikumīgi. nu prieks protams ka zagļi noķerti, bet tiešām labs advokāts biņus attaisnotu ka nemetas. policija pēc apraksta pārkāpusi vairāk likuma pantu nekā zagļi

Draugiem Facebook Twitter Google+