Latvijā
Kriminālziņas

Talsu pusē vairākos sievietes īpašumos uziet kontrabandas cigaretes un alkoholu1


Sievietes īpašumos Talsu novadā konfiscē kontrabandas cigaretes un alkoholu.
Sievietes īpašumos Talsu novadā konfiscē kontrabandas cigaretes un alkoholu.
Foto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas šā gada februāra beigās uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un realizēšanu Talsu novadā aizturēja sievieti, kura jau iepriekš vairākkārt ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem, tā portālu “La.lv” informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Kratīšanas rezultātā vairākos sievietes īpašumos Talsu novadā tika izņemti 426 litri alkohola un 45 000 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām – 15 tūkstoši cigaretes “NZ” un 30 tūkstoši cigaretes “Fest”.

Tāpat ir uzlikti pieci aresti nekustamiem īpašumiem, trīs aresti automašīnām un viens – naudas līdzekļiem.

Saistītie raksti

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu un realizēšanu ievērojamā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

VP uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja 1959.gadā dzimušu sievieti, kura jau vairākkārt ir nonākusi policijas redzeslokā par līdzīga rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un tikusi sodīta. Sievietei ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

LA.lv