Mobilā versija
-3.0°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
5. janvāris, 2016
Drukāt

Tālvadības ūdens uzsildītājs

joule

Pārtikas un tehnoloģiju kompānija “ChefStep” piebiedrojusies to ražotāju pulkam, kuri ražo tālvadības cirkulatorus, ar kuriem var uzsildīt ūdeni, zupu vai citus šķidrumus, neesot mājās.

28 cm garais un 560 gramus smagais, cilindriskais “Joule” patērē 1100 vatus. Ierīci kontrolē ar speciāli izveidotu lietotni, kurai nepieciešams “Bluetooth” vai “Wi-fi” savienojums. Lietotnē jāievada vien vēlamā temperatūra, un ierīce pati paveiks darbiņu. Cirkulatora apakšā piemontēts magnēts, kas ierīci katlā ļauj novietot garenvirzienā, nevis atstutētu pret malu, kā tas ir konkurentiem. Ierīce maksā apmēram 185 eiro, un to ir iespējams pasūtīt internetā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+