Mobilā versija
+4.7°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
27. augusts, 2012
Drukāt

Tambijevs nosauc Latvijas U-20 sastāvu Žoltoka piemiņas turnīram

tambij2

Latvijas U-20 izlases vecākais treneris nosaucis 28 spēlētājus, kuri piedalīsies tradicionālajā Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā, vēsta Latvijas Hokeja federācija. 

Turnīrā piedalīsies Latvijas un Baltkrievijas U-20 izlases, Krievijas U-18 jaunie hokejisti, kā arī Latvijas čempionvienība – „Liepājas metalurgs”. Turnīru organizē Latvijas Hokeja federācija ar Rīgas Domes atbalstu. Ieeja uz turnīra spēlēm bez maksas.

Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrs ir viens no Latvijas U-20 izlases gatavošanās posmiem Pasaules U-20 čempionātam elites divīzijā, kas gadu mijā no 26. decembra līdz 5. janvārim norisināsies Krievijas pilsētā Ufā. Lielākā daļa Latvijas U-20 izlases kandidātu „HK Rīga” sastāvā galvenā trenera Leonīda Tambijeva vadībā sezonai gatavojās jau no jūlija sākuma. Arī pirms Sergeja Žoltoka piemiņas turnīra Latvijas U-20 izlase aizvadīs divu dienu treniņnometni.

Iepriekšējos gados turnīrā piedalījās Latvijas, Polijas, Baltkrievijas, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un Krievijas jaunie talantīgie hokejisti.

Latvijas U-20 izlases vecākais treneris Leonīds Tambijevs nosaucis 28 spēlētājus – trīs vārtsargus, desmit aizsargus un piecpadsmit uzbrucējus, kuri piedalīsies 8. Sergeja Žoltoka piemiņas turnīrā.

 

Latvijas U20 izlases sastāvs Sergeja Žoltoka piemiņas turnīram:

nr. vārds uzvārds pozīcija dz. g. klubs
1. Elvis Merzļikins V 1994 HC Lugano (Šveice)
2. Rihards Cimermanis V 1993 HK Rīga
3. Boriss Tretjakovs V 1993 HK Rīga
4. Krišs Lipsbergs A 1993 HK Rīga
5. Pauls Zvirbulis A 1993 HK Rīga
6. Patriks Škuratovs A 1994 HK Juniors
7. Edmunds Augstkalns A 1994 HK Juniors
8. Edgars Siksna A 1993 Liepājas metalurgs
9. Oskars Māartiņš Freimanis A 1994 Liepājas metalurgs
10. Sandis Šostaks A 1993 Liepājas metalurgs
11. Kalvis Ozols A 1993 HK Zemgale/JLSS
12. Kristaps Nīmanis A 1993 Red Ducks (Somija)
13. Mārcis Martinsons A 1993 (Šveice)
14. Artūrs Ševčenko U 1994 HK Rīga
15. Nikolajs Jeļisejevs U 1994 HK Rīga
16. Martins Lavrovs U 1994 HK Rīga
17. Andris Siksnis U 1993 HK Rīga
18. Lauris Rancevs U 1993 HK Rīga
19. Georgs Golovkovs U 1995 HK Rīga
20. Rihards Bukarts U 1995 HK Rīga
21. Emīls Potāpovs U 1994 HK Rīga
22. Artūrs Kuzmenkovs U 1993 Liepājas metalurgs
23. Kārlis Ozoliņš U 1994 Liepājas metalurgs
24. Ričards Kondrāts U 1994 HK Juniors
25. Juris Zandovskis U 1993 Gotteron U20 (Šveice)
26. Toms Andersons U 1993 Bern U20 (Šveice)
27. Artjoms Dašutins U 1993 HK MVD (Krievija)
28. Romāns Semjonovs U 1994 IFK Arboga (Zviedrija)

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+