Tambijevs un rīdzinieki beidzot otrajā kārtā 0

HK “Rīga” svētdien izcīnīja uzvaru MHL spēlē, pirmo reizi iekļūstot izslēgšanas spēļu otrajā kārtā.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

Izšķirošajā piektajā spēlē rīdzinieki Piņķos ar 5:2 pārspēja Austrijas komandu Zalcburgas “Red Bull” un sērijā uzvarēja ar 3:2. Lielisku spēli aizvadīja Artūrs Ševčenko, kurš guva trīs vārtus, kā arī nopelnīja rezultatīvu piespēli. Ar 1+1 izcēlās Kirils Galoha un Rūdolfs Maslovskis.

Pēc divām trešdaļām HK “Rīga” bija vadībā ar 2:1, tad guva vēl divus vārtus, bet nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām austrieši realizēja vairākumu, parūpējoties par saspringtām beigām. Tomēr pēdējo ripu Ševčenko iemeta tukšos pretinieku vārtos.

Rietumu konferences ceturtdaļfinālā rīdzinieki tiksies ar Krievijas vienību Maskavas “Krasnaja armija”.

“Spēle bija ļoti smaga. Visa sērija bija smaga, jo pretī mums stājās ļoti spēcīga komanda, kurā spēlē pieauguši puiši. Vismaz 10 spēlētāji ir dzimuši deviņdesmit otrajā un trešajā gadā. Esmu puišiem pateicīgs par paveikto, par parādīto cīņassparu. Varu būt lepns par komandas padarīto darbu, taču vēl viss nav beidzies,” pēc mača teica HK “Rīga” galvenais treneris Leonīds Tambijevs.