×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. aprīlis, 2017
Drukāt

Tapā izvieto NATO bataljonu (1)

Foto - AFP/LETA. Ilustratīvs attēlsFoto - AFP/LETA. Ilustratīvs attēls

Igaunija.  Britānijas, Francijas un Dānijas karavīri svinīgā ceremonijā pacēla šo valstu karogus Igaunijas militārajā bāzē Tapā, atzīmējot NATO bataljona kaujas grupas darbības sākumu Igaunijā.

Igaunijas aizsardzības ministrs Marguss Tsahkna sacīja, ka sabiedroto spēku kaujas grupas ierašanās ir skaidrs apliecinājums, ka Igaunija nav viena un nekad vairs tai nebūs jāstājas pretī apdraudējumam vienatnē. Pēc ceremonijas Tsahkna, Britānijas aizsardzības ministrs Maikls Falons, Dānijas aizsardzības ministrs Klauss Frederiksens un Francijas vēstniece Igaunijā Klodija Delmā-Šērere parakstīja deklarāciju par sabiedroto spēku bataljona izveidi Igaunijā. Deklarācija noteic, ka NATO bataljona kaujas grupa sadarbosies ar Igaunijas Aizsardzības spēkiem kā aizsardzības spēks ar kaujas spējām. Karogu pacelšanas ceremonijā Tapā piedalījās ap 1200 karavīru no Britānijas, Francijas, Dānijas un Igaunijas. NATO valstu līderi pērn samitā Varšavā nolēma izvietot Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā alianses spēku bataljonus saistībā ar izmaiņām drošības vidē.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

 1. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

Draugiem Facebook Twitter Google+