×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. marts, 2014
Drukāt

Tapis grupas “Aarzemnieki” dziesmas “Cake to bake” video klips (3)

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa "Aarzemnieki" ar dziesmu "Cake To Bake" uzstājas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases jeb "Dziesmas 2014" pirmajā pusfinālā "Palladium" koncertzālē.

Eirovīzijas dziesmu konkursa šā gada nacionālās atlases uzvarētāji, grupa “Aarzemnieki”, piedāvā dziesmas “Cake to bake” mūzikas video klipu, kas tapis sadarbībā ar režisori Aiju Strazdiņu, informē Latvijas Televīzijā (LTV).

“Klipā gribējām pateikt to pašu, ko rakstot dziesmu – viens cilvēks nevar mācēt izdarīt visu, tādēļ reizēm ir jālūdz citu palīdzība, kas īpaši grūti padodas vīriešu kārtas pārstāvjiem,” smejoties stāsta grupas solists Jorans Šteinhauers. “Tomēr brīdī, kad palīdzību saņemies palūgt, redzi, ka apkārtējie cilvēki reizēm to vien gaida, lai sniegtu savu atbalstu, kā notika arī klipa filmēšanā. Klipu filmējām Brīvdabas muzejā, latviskā vidē, jo, manuprāt, Latvija un tās daba cilvēkiem dod tik daudz, lai viņi būtu laimīgi, un to vajag parādīt arī citiem. Dziesma rakstīta tā, lai to jebkurā brīdī un vietā ar pāris instrumentiem varētu uzspēlēt un dziedāt kopā ar draugiem.”

Video klipa režisore ir Aija Strazdiņa, kurai ir liela pieredze mūzikas video režijā, tostarp veidojot mūzikas video klipus tādiem Latvijā zināmiem mūziķiem un izpildītājiem kā “Jumprava”, Lauris Reiniks, Jenny May un “Melo M”.

Latvijas Televīzija pateicas Latvijas Etnogrāfiskajam brīvdabas muzejam par palīdzību mūzikas video klipa tapšanā.

Jau vēstīts, ka Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad notiks Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā – pusfināli paredzēti 6. un 8.maijā, bet fināls 10.maijā. Eiropā vienā no populārākajiem televīzijas šoviem, kas šogad notiek jau 59.reizi, piedalīsies 37 valstis. Konkursu varēs vērot tiešraidē LTV1 un “ltv.lv” mājas lapā.

“Aarzemnieki” Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā pārstāvēs pirmajā pusfinālā 6.maijā, savstarpēji sacenšoties ar mūziķiem no citām 18 valstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Turpinām klanīties lielzobainiem, tukšiem ārzemniekiem, jo pašiem vairs nekā sava nav. Viss paņemts un izzagts. Pat dziesmas. Atliek vien nominēt importniekus savā vietā.

  2. Grupas „Ārzemnieki” dziesma „Cake to bake” man iegaršojās no pirmās noklausīšanās reizes, un šajā video versijā klausos to vēl un vēl. Dziesma aizrauj ar akustisko ģitāru ritmu. Skanīga melodija ar visām kompozīcijas garšas piedevām talantīgi noslīpēta līdz ģeniālai vienkāršībai – īsts tautas priekšdziedātāju – bardu meistardarbs. Un par šīs dziesmas priekšā nesumu – gara stāvokli pacilājošo izpildījumu no sirds pateicos mūsu letiņiem – „Ārzemniekiem”.
    ~ Valdis Karēlis ~

    • Ļoti labi pausts mans viedoklis!
      Nu žēl, ka mēs -latvieši- visu samākslojam un “sablūrējam”. Uz tādu vienkāršu maigumu mēs neesam spējīgi 🙁

Draugiem Facebook Twitter Google+