×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. oktobris, 2017
Drukāt

Tapusi filma par “Kukaiņiem” un Ūdrīti

Foto - LetaFoto - Leta

Rolands Ūdris-Balodis un Ilona Balode-Ūdre.

Nākošnedēļ Ādažos notiek dokumentālas filmas “… es izaugu Kukaiņos” pirmizrāde, kurā kā viens no varoņiem un īpašais viesis piedalīsies arī dziedātājs Rolands Ūdris, pastāstīja vokālās studijas “Kukaiņi” vadītāja Baiba Jansone.

Filma uzņemta laikā no 2015.līdz 2017. gadam, un tas ir aizkustinošs stāsts par Kukaiņu dvēseli , ikdienu un svētkiem.

Kukaiņus ar Rolandu Ūdri saista kopēja muzikāla daiļrade – 2015. gadā, vēl pirms dziedātājs cieta smagajā avārijā, kopīgi izdotais bērnu dziesmu albums “Brīvs Kā Putns”. “Kopš negadījuma “Kukaiņi” bijuši kopā ar Rolandu. Septiņas “Kukaiņu” meitenes – solistes pēc negadījuma brauca koncertos pa Latviju, lai dziedātu Rolanda dziesmas, lai dziedātu viņam, lai viņš celtos, mostos un atlabtu… Jauntapušajā filmā ir dokumentāls mirklis, kurā R. Ūdris redzams vēl pirms traģiskā negadījuma,”stāsta Baiba Jansone.

Filma tapa, pateicoties vienam no grupas “Kukaiņi” dziedātāju vecākiem, Gintam Zarānam, kā atmiņas dāvana dziedātājiem pēc labi padarīta darba pie albuma “Brīvs Kā Putns”. Vēl 2015. gada beigās nofilmēts videoklips ar Rolandu Ūdri ierakstu studijā pie Mārtiņa Burkevica (“The Hobos”) – mūsu studijas skaņu plašu “māsterētāja”.

Rolands Ūdris-Balodis ieradīsies arī uz prezentāciju. “Rolandu mēs bieži apciemojam, ņemam līdzi ģitāru, dziedam…viņam patīk… viņš pazīst un dzīvo dziesmās savās… Rolandam ir vajadzīga radoša dzīve un atmosfēra, tādēļ Rolands būs ar mums arī uz skatuves kopdziesmā pirms filmas pirmizrādes,” pauda Jansone.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+