Mobilā versija
Brīdinājums +9.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Otrdiena, 23. maijs, 2017
13. februāris, 2017
Drukāt

Tapusi jauna izrāde “Kukainīt” ar Imanta Ziedoņa dzeju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

17. februārī E. Smiļģa Teātra muzejā pirmizrādi piedzīvos Visjaunākā Rīgas teātra objektu izrāde bērniem un pieaugušajiem “Kukainīt”, LA.lv uzzināja teātrī.

Izrādes pamatā ir Imanta Ziedoņa dzejolis “Kukainīt, re, kā saule spīd”, un tajā piedalās priekšmeti, elektriskas un elektroniskas ierīces, skrūvītes un sajūtas.

“Tā ir kukainīšu pasaule – pasaule, kur katrs ir maza kaut kā liela sastāvdaļa. Un droši vien lielais ir arī sastāvdaļa kaut kam vēl lielākam – bezgalīgi lielam. Kukainīšu ir daudz, viņi rosās, dzīvo, sapņo, meklē un griežas vienā lielā kopumā uz Zemes apkārt Saulei, kamēr tā neatlaidīgi un spoži spīd tālu tālu plašajā kosmosā, sildot un apgaismojot visu pasaules dabu,” stāsta teātra pārstāve Kristīne Vītola.

Režija – Kristīne Vītola, spēlē Armands Berģis, Kristīne Vītola un Normunds Griestiņš. Elektronikas jautājumu eksperts – Hugo Seleckis.

Pievienot komentāru

Gundars Āboliņš: Sāku nobriest režisora darbam (4)Pēc divām Minhenes kamerteātra štatā nospēlētajām sezonām Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī režisora Viestura Kairiša iestudētajā Viljama Šekspīra lugā "Karalis Līrs" negaidīti debitējis kādreizējais Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš.
Draugiem Facebook Twitter Google+