Mobilā versija
+12.5°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
25. janvāris, 2017
Drukāt

Tapuši Rozentāla gleznu iedvesmoti skaņdarbi

Foto: LNMMFoto: LNMM

Piektdien, 27. janvārī no plkst. 21 Rīgā, mūzikas klubā “Nabaklab” gleznotājam Janim Rozentālam veltītu oriģināldziesmu izlasi “Bez vārdiem” ar īpašu koncertprogrammu atvērs grupas “Marta migla”, “Das Sonntags Legion” un muzikālā apvienība “Kanisaifa” Nila Īles vadībā, LA.lv uzzināja Radio NABA.

Latvijas Universitātes radio NABA veidotajā izlasē iekļautas muzikālas versijas par mākslinieka Jaņa Rozentāla daiļradi, tādējādi simboliski noslēdzot mākslinieka 150. jubilejas gada kultūras programmu.

Daudzpusīgu un žanriski daudzveidīgu mūziķu izpildījumā vairāk nekā gadsimtu seni otu triepieni pārcelti uz mūsdienu skaņu pasauli, lai tādējādi ļautu no jauna paraudzīties uz Jaņa Rozentāla gleznās ietvertajiem stāstiem. Par izlases vēstnešiem kļuvuši trīs publiskotie singli: Oyaarss un Edgars Raginskis “Teiksma”, Auļi “Bārenīte” un Das Sonntags Legion “Schwarze Schlange mahlte Mehl”.

Pievienot komentāru

Zināms skatuvisko deju koncerta repertuārsDziesmu un deju svētku mākslinieciskā padome akceptējusi XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku latviešu skatuvisko deju koncerta “Vēl simts gadu
Draugiem Facebook Twitter Google+