Sports
Citi sporta veidi

Tarvida uzvar titulētu pretinieci un triumfē Eiropas klubu čempionātā0


Inese Tarvida (no labās) cīņas laikā.
Inese Tarvida (no labās) cīņas laikā.
Foto: taekwondodata.com

Latvijas taekvondo cīkstone Inese Tarvida piektdien izcīnīja uzvaru Eiropas klubu čempionātā, sacensību laikā uzvarot arī Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempioni.

Vecākā no māsām Tarvidām, startējot pieaugušo grupā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, vispirms ar 24:0 uzvarēja ukrainieti Anastasiju Korsaku, pēc tam ar 9:1 uzveica turcieti Makbuli Nur Korucu, bet pusfinālā ar 8:3 guva virsroku pār Kazahstānas sportisti Žaziru Saparbeku.

Finālā Latvijas taekvondo cīkstone ar 10:5 pārspēja Riodežaneiro olimpisko spēļu vicečempioni Tijanu Bogdanoviču no Serbijas.

Tikmēr svara kategorijā līdz 57 kilogramiem startēja Ineses jaunākā māsa Jolanta Tarvida, kura apstājās otrajā kārtā un ieņēma dalītu piekto vietu.

Māsas Tarvidas sacensībās pārstāvēja Vācijas klubu “Friedrichshafen”.

Tikmēr kadetu grupā bronzas medaļas ceturtdien izcīnīja divas Rīgas kluba “Hansu” cīkstones Ļubova Zaharenkova un Anastasija Močaļina, kuras startēja svara kategorijās attiecīgi līdz 37 un 47 kilogramiem.

Vēl no Latvijas taekvondo cīkstoņiem pieaugušo un junioru grupās pirmajās cīņās zaudēja Kirils Ivanovs un Anastasija Koroļova. Savukārt kadetu grupā Viktorija Helviga apstājās otrajā kārtā, kamēr Kristofers Šulcs, Vitālijs Ivanovs un Daņila Subņikovs zaudēja pirmajās cīņās.

Saistītie raksti

Noslēguma kopvērtējumā “Friedrichshafen” komanda bija dalītā astotajā vietā, kamēr “Hansu” ar divām bronzām dalīja 64.vietu.

Pašlaik 19 gadus vecā Inese Tarvida pērn pasaules čempionātā izcīnīja bronzas medaļu, bet Eiropas meistarsacīkstēs viņa un 18 gadus vecā Jolanta Tarvida izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu.

LA.lv