×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
3. novembris, 2017
Drukāt

“Tas bija viens moments.” Smaga avārija, kravas auto sprāgstot riepai (10)

atklajas-jauni-fakti-par-smago-avariju-uz-tinuzu-kokneses-sosejas-59fcafb3dec6f

Piektdienas rītā uz Tīnūžu-Kokneses šosejas, netālu no pagrieziena uz Ogresgalu, pavērās baiss skats. Uz ielas mētājās kokmateriāli, grāvī apgāzusies gulēja kravas automašīna un ceļa vidū stāvēja sadragāts “Volvo”, kura marka bija nosakāma vien pēc dažiem neskartajiem detaļu fragmentiem auto aizmugurējā daļā.

“Tas bija viens moments,” atceras kravas automašīnas šoferis. Viņa spēkrats pārkrita pāri apmalei grāvī, bet smagi cieta pretim braucošās automašīnas vadītājs, kurš tika smagi iespiests salonā.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. Cik, nesen, ja nemaldos Tukuma virzienā, šī paša iemesla dēļ, mira jauna sieviete 🙁

  2. Un Latviju, protams, neattiecas vispār zināmais fakts, ka pārvadājumu bizness visā pasaulē ir mafijas bizness. Protams, protams, pie mums – nē! Tomēr interesantas sajūtas raisās, salīdzinot varas iestāžu attieksmi pret vieglo autiņu tehnisko stāvokli un smago furgonu tehnisko stāvokli.

  3. Spriežot pēc Feisbūkā lasītā,cietušais ir traumatologs Arnolds Skirmanis. Viņš vakar brauca uz darbu Madonas slimnīcā un iekļuva avārijā uz Tīnūžu ceļa. Viņa sieva Feisbūkā lūdz, lai lūdz Dievu par viņu.

  4. Tāmnieks/luterānis Atbildēt

    Visi spēki būtu jāveltī kravas auto tehniskā stāvokļa kontrolei, pirmkārt riepu, jo šī kaite LV ir hroniska. Riepa tāpat vien nesprāgst. Ir iemesli- nobrauktas riepas, pārkrauti autiņi, brauc stipri virs atļautā ātruma, neizlīdzsvarots kravas izvietojums kravaskastē un droši vien, ka vēl ir iemesli.
    Tagad tikai, lai fūru vadītāji nesāk čivināt, ka auto ir aprīkots ar “šeibu”, ka ir max ātruma ierobežotājs u.t.t. Reālajā dzīvē, braucot uz 90 km/h, fūres velk garām un ne viena vien, uz A2 un A3 ceļiem regulāri!

  5. smagajam lisenes, tāpēc jau sprāga.

Draugiem Facebook Twitter Google+