×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.1°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
26. oktobris, 2017
Drukāt

“Tas ir murgs.” Šoferīšiem nākas nīkt sastrēgumos pie pašas Rīgas robežas (5)

Foto no skaties.lvFoto no skaties.lv

Viens no ”sāpju bērniem” Rīgas autovadītājiem ir ceļa posms uz A7 šosejas. Virzienā no Dienvidu tilta uz Baložiem, Ķekavu. Ik dienas simtiem autovadītāju ir spiesti nīkt sastrēgumos, kaut arī virzienā un izbraukšanu no galvaspilsētas ir divas joslas.

Labā malējā josla tiem, kuri brauc taisni, kreisā tiem, kuri vēlas apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Satiksmes organizācija uz šosejas A7, par kuru šķendējas ne viens vien šoferis.

Kamēr liela daļa vadītāju nīkst garā rindā, gaidot uz izbraukšanu no pilsētas, daudzi šoferi pa kreiso joslu brauc tiem garām un joslas galā cenšas ”ielīst” labajā malā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Man tieši tāds pats stāsts. Mašinu parblīvetās Eiropas pilsētās, kurās braucu pirmo reizi- nezin kāpēc spēju normāli orientēties norādēs, ceļa zimēs, joslās- bet Rīga man kā neridzeniekam ir brižiem neatrisināms rēbuss.

  2. Ķīnā darbinieki guļ zem sava darba galda nevis tērē 3 stundas ceļam no/uz darbu…. toties weekendā….

  3. Labdien! Ja cilvēki kuri tur brauc katru dienu šausminās tad iedomājaties kā jūtas cilvēks kurš pa šo ceļu spiests braukt vienreiz mūžā…man ļoti rūgta pieredze. Tāpat rados Baložos kad no Dienvidu tilta gribēju tikt uz Liepāju. Man neko neizsaka ielu nosaukumi norādēs, gaidīju reālu virziena rādītāju uz Liepāju, Ventspili, Jūrmalu, lidostu…dienas laikā varbūt lēni braucot un pētot visu to putru vēl ko var saprast bet tumšā laikā nu neko… Esmu nobraucis svešā zemē no Melburnas caur Sidneju līdz Brīsbenai un ne reizi nekur nenojuku jo zīmes bija precīzas un saprotamas. Latvijā zīmes tiek uzliktas tā lai policija varētu naudu kasēt!!!

  4. izbūvēt apli pie Valdlauču pagrieziena un problēma izzustu

  5. Tādi kā zilā busiņa šoferi ir pilnas ielas,vajadzēja sist pretim.Cerams,ka sabiedrībai parādīs to nekaunīgo vadītāju,sižetā tāds pretīgs purns bija!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+