Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. septembris, 2015
Drukāt

“Tas nav lietus, kas līst. Tās ir skolēnu asaras”, soctīklos sagaida 1. septembri (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas skolēni Zinību dienai veltītā pasākuma laikā.

Tuvojoties jaunā mācību gada sākumam, portāls LA.lv saviem lasītājiem piedāvā rakstu sēriju par gatavošanos skolas gaitām .

Šodien sācies jaunais mācību gads. Vispārizglītojošo skolu dienas programmās mācības uzsāk vairāk nekā 202 000 skolēnu, no tiem 1. klasē – 22 300 skolēni. Arī sociālo tīklu lietotāji 1.septembri sagaida ar dalītām emocijām. Citi bēdājas par iešanu skolā un atceras savus skolas gadus, bet citi ir saskumuši par lietaino un auksto laiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. vantazori asaras viņiem:))))

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+