Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
21. decembris, 2015
Drukāt

Tas var kļūt par veiksmes stāstu: lai Gunita atveseļotos, vajag nepilnus 2000 eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Mūsu atbalstu ceļā uz atveseļošanos lūdza rīdziniece Gunita, kas ar portāla ziedot.lv palīdzību cer savākt ārstniecībai nepieciešamos 2000 eiro.

Salīdzinājumā ar daudzām ziedojumu kampaņām summa nav liela, taču Gunita ir bērnudārza vadītāja, un mēs zinām, ka pirmsskolas pedagogi atalgoti visskopāk.

45 gadus vecā sieviete jau gandrīz gada garumā cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Līdz šī gada janvārim Gunita praktiski nekad nebija slimojusi, līdz nonāca slimnīcā ar plaušu iekaisumu, kas nepadevās ārstniecībai. Diagnoze “vēzis” tika uzstādīta tikai pēc četriem mēnešiem. Tika veikta operācija, taču ieilgušajā procesā līdz satriecošajai diagnozei Gunita zaudēja ticību Latvijas medicīnas sistēmai, tādēļ izlēma meklēt ārstniecības iespējas Vācijā.

Hanoveres klīnikā Vācijā Gunitai nekavējoties tika veikta visa nepieciešamā diagnostika. Ar ģimenes, draugu un ziedotāju atbalstu Gunita jau saņēmusi 15 ārstniecības kursus. Analīzes liecina, ka vēža šūnas ir strauji mazinājušas, Gunita šobrīd jūtas labi, tomēr ārstniecība jāturpina līdz vēža šūnu pilnīgai izzušanai. Ārsti plāno, ka tam nepieciešami vēl pieci ārstniecības kursi, kuru īstenošanai Gunitai trūkst nepilnu 2000 eiro.

Gunita pateicas visiem ziedotājiem, kuri jau līdz šim ir atbalstījuši viņas cīņu ar smago slimību, un arī mēs katrs varam palīdzēt Gunitai atveseļoties.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+