Latvijā
Kriminālziņas

Taurupes traģiskās avārijas brīdī šoferis bijis pamatīgā reibumā 0


Traģiskā avārija Taurupē
Traģiskā avārija Taurupē
Publicitātes foto

Šā gada 11.marta rītā uz autoceļa Taurupe- Zaube notikušās traģiskās avārijas brīdī auto šoferis pie stūres atradies 2,36 promiļu reibumā, liecina Valsts policijas (VP) saņemtie ekspertīžu rezultāti.

VP atgādina, ka 11. martā ap plkst.7:30 autoceļa Taurupe- Zaube 5. kilometrā notika traģiska avārija. Automašīnas “Audi 100” vadītājs netika galā ar automašīnas vadību, automašīna nobrauca no ceļa un ietriecās kokos.

Avārijas rezultātā bojā gāja seši jaunieši. Ekspertīžu laikā noskaidrots, ka spēcīgā reibumā bija ne vien automašīnas vadītājs, bet arī vairāki pasažieri. Lielākais konstatētais reibums ir 3,26 promiles.

Saistītie raksti

Kā norāda VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, ekspertīzes apstiprina jau iepriekš izteiktās bažas par autovadītāju bezatbildību.

“Īpaši traģiski, ka autovadītāji, kuri bezatbildīgi izturas pret auto vadīšanu, sēžas pie stūres alkohola reibumā un būtiski pārkāpj ātrumu, apdraud ne vien sevi, bet arī savus līdzbraucējus un citus satiksmes dalībniekus. Īpaši spilgts piemērs tam ir nesenie traģiskie ceļu satiksmes negadījumi, kuros vienlaicīgi bojā gājuši vairāki cilvēki,” tā Velšs.

LA.lv