Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. jūnijs, 2014
Drukāt

Taurupes traģiskās avārijas brīdī šoferis bijis pamatīgā reibumā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Traģiskā avārija Taurupē

Šā gada 11.marta rītā uz autoceļa Taurupe- Zaube notikušās traģiskās avārijas brīdī auto šoferis pie stūres atradies 2,36 promiļu reibumā, liecina Valsts policijas (VP) saņemtie ekspertīžu rezultāti.

VP atgādina, ka 11. martā ap plkst.7:30 autoceļa Taurupe- Zaube 5. kilometrā notika traģiska avārija. Automašīnas “Audi 100” vadītājs netika galā ar automašīnas vadību, automašīna nobrauca no ceļa un ietriecās kokos.

Avārijas rezultātā bojā gāja seši jaunieši. Ekspertīžu laikā noskaidrots, ka spēcīgā reibumā bija ne vien automašīnas vadītājs, bet arī vairāki pasažieri. Lielākais konstatētais reibums ir 3,26 promiles.

Kā norāda VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, ekspertīzes apstiprina jau iepriekš izteiktās bažas par autovadītāju bezatbildību.

“Īpaši traģiski, ka autovadītāji, kuri bezatbildīgi izturas pret auto vadīšanu, sēžas pie stūres alkohola reibumā un būtiski pārkāpj ātrumu, apdraud ne vien sevi, bet arī savus līdzbraucējus un citus satiksmes dalībniekus. Īpaši spilgts piemērs tam ir nesenie traģiskie ceļu satiksmes negadījumi, kuros vienlaicīgi bojā gājuši vairāki cilvēki,” tā Velšs.

Pievienot komentāru

Pasniegtas Baltijas Asamblejas balvasProfesore Maija Dambrova no Latvijas ceturtdien, 27.oktobrī, svinīgā ceremonijā kultūras pilī Ziemeļblāzma saņēma Baltijas Asamblejas (BA) balvu zinātnē, kas piešķirta par zinātnisko darbu enerģijas metabolisma jomā, kā arī ieguldījumu preparāta "Mildronāts" darbības mehānismu izpētē.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+