Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
5. marts, 2013
Drukāt

Tautas auto spāņu versija

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lai gan “Seat” ir spāņu marka, kā zināms, tā ir “Volkswagen” koncerna sastāvdaļa. Arī jaunais “Toledo” ir tipisks “VW” produkts, tāpat kā tā līdzinieks “Škoda Rapid”.

 

Abi budžeta klases automobiļi tiek ražoti uz viena konveijera Čehijā, bet atšķiras vienīgi ar priekšdaļas un aizmugures noformējumu, stūri un nedaudz izmainītiem piekares regulējumiem. “Seat Toledo” izskatās pēc sedana, taču patiesībā ir tā dēvētais liftbeks. Tas tādēļ, ka bagāžnieka vāks tam atveras kopā ar aizmugures logu. No praktiskā viedokļa šāds risinājums ir ērtāks. “Toledo” bagāžniekam ir 550 litru ietilpība, bet, salokot aizmugures sēdekļu atzveltnes, mašīnā var iekrāmēt visai lielus priekšmetus. Tātad praktiska automobilista sapnis. Arī pasažieri par vietas trūkumu sūdzēties nevar. Ērtības un plašums ir gan priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem. Vadītāja vietas iekārtojums un regulēšanas iespējas no ergonomikas viedokļa ir tuvu ideālam.

Interjera dizains ir tipiski folksvāgenisks, nav vairs ne vēsts no kādreizējās spāņu atraktivitātes. Priekšējais panelis veidots no pacietas plastmasas, taču izskatās visnotaļ patīkami un kvalitatīvi.

Arī brauc “Toledo”, kā jau pieklājas “Volkswagen” grupas auto, – precīzi, stingri un pārliecinoši. Dzinēji un pārnesumkārbas arī ir labi pazīstami no daudziem citiem šā koncerna modeļiem: trīs jaudas līmeņu 1,2 litru (75; 85 un 105 ZS) benzīnnieki, 1,4 litru (122 ZS) benzīnnieks un 1,6 litru (105 ZS) dīzelis. 1,4 litru benzīna motori tiek komplektēti ar septiņpakāpju DSG automātisko pārnesumkārbu, jaudīgākajiem 1,2 litru dzinējiem pieejama sešpakāpju mehāniskā pārnesumkārba, bet pārējiem – piecpakāpju mehānika. “Seat Toledo” sākuma cena ir 9467 lati.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+