Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. aprīlis, 2014
Drukāt

Tautas deju kolektīvs “Gatve” pārstāvēs Latviju Dienvidkorejā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Rīgas domes Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja ceturtdien, 24. aprīlī, vienbalsīgi nolēma piešķirt finansiālu atbalstu 3000 eiro apmērā, lai bērnu un jauniešu centra “Daugmale” tautas deju kolektīvs “Gatve” varētu pārstāvēt Latviju starptautiskajā “Šeonjanas pasaules deju festivālā”, kas risināsies Dienvidkorejā no 30. septembra līdz 5. oktobrim, pavēstīja Rīgas dome.

Līdzekļi tiks piešķirti no rezerves izglītības, kultūras un sporta pasākumu atbalstam.

Deju kolektīva pārstāvji uzsvēra, ka festivālā piedalīsies 5 500 dejotāju no 23 valstīm, ik gadu festivālu klātienē vēro 1 200 000 skatītāju, līdz ar to dalība šajā pasākumā veiksmīgi veicinātu Latvijas atpazīstamību pasaulē.

Tautas deju ansamblis “Gatve” ir tradīcijām un sasniegumiem bagāts kolektīvs, kas izveidots 1946. gadā, piedalījies ļoti daudzos deju festivālos un sasniedzis augstus rezultātus.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (4)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+