Kultūra
Literatūra

Tautas Frontes muzejā viesosies Marina Kosteņecka un Dainis Īvāns0


Marina Kosteņecka.
Marina Kosteņecka.
Publicitātes foto

Piektdien, 8. novembrī, plkst.17 Tautas Frontes muzejā notiks tikšanās ar rakstnieci Marinu Kosteņecku un publicistu Daini Īvānu, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva.

Viņa sacīja, ka saruna būs par tikko iznākušo Marinas Kosteņeckas atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts”, kuru veido divas grāmatas – “Mans XX gadsimts” un “Vēstules no XX gadsimta” latviešu un krievu valodā.

Marina Kosteņecka ir rakstniece un publiciste, viena no Tautas frontes dibinātājām un aktīva cīnītāja par Latvijas neatkarības atjaunošanu, stāstīja Kitajeva. Tāpat viņa uzsvēra, ka vēsturiskie notikumi ļoti ietekmējuši rakstnieces radošo un personīgo dzīvi.

Savukārt Dainis Īvāns ir sabiedrībā pazīstams žurnālists, politiķis un sabiedriskais darbinieks, Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs, kura vārds un darbība nesaraujami saistās ar Latvijas neatkarības atjaunošanu, Atmodas laiku, Latvijas Tautas fronti un Baltijas ceļu, norādīja Kitajeva.

Saistītie raksti

Kitajeva norādīja, ka rakstniece atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts” sauc par mūža darbu un grāmatās dalās ar savu dzīvesstāstu, atmiņām par Latvijai izšķirošiem vēstures notikumiem un unikālu laikmeta liecību – Atmodas laikā no lasītājiem un atbalstītājiem saņemtām vēstulēm.

Atmiņu krājuma “Mans XX gadsimts” izdošanu atbalstījis Valsts Kultūrkapitāla fonds, “Baltic International Bank”, “Kalēju biedrība”, “Latvijas Gāze”, Rīgas dome un LNB.

LA.lv
LE
LETA
Kultūra
Ar tulkošanas darbnīcu pieminēs literātus, kuri pakļauti represijām
15 stundas
LA
LA.LV
Kultūra
Ar kinomūziku sākas jau desmitais koncertcikls “Iededz gaismu”
15 stundas
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
FOTO: Ievērojamām kultūras personībām pasniegti KM Atzinības raksti
16 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Sākas „Staro Rīga”
4 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Par ko mums stāsta šīs divas karjeras – Rotko un Porziņģa?
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” izcīna pārliecinošāko uzvaru sezonā un pamet pēdējo vietu
2 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Smags gadījums, grūti pateikt, kas notika.” Šoferīši min versijas
4 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdu dēļ slēgts Venēcijas Svētā Marka laukums
6 stundas