Kultūra
Literatūra

Tautas Frontes muzejā viesosies Marina Kosteņecka un Dainis Īvāns0


Marina Kosteņecka.
Marina Kosteņecka.
Publicitātes foto

Piektdien, 8. novembrī, plkst.17 Tautas Frontes muzejā notiks tikšanās ar rakstnieci Marinu Kosteņecku un publicistu Daini Īvānu, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības pārstāve Sanita Kitajeva.

Viņa sacīja, ka saruna būs par tikko iznākušo Marinas Kosteņeckas atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts”, kuru veido divas grāmatas – “Mans XX gadsimts” un “Vēstules no XX gadsimta” latviešu un krievu valodā.

Marina Kosteņecka ir rakstniece un publiciste, viena no Tautas frontes dibinātājām un aktīva cīnītāja par Latvijas neatkarības atjaunošanu, stāstīja Kitajeva. Tāpat viņa uzsvēra, ka vēsturiskie notikumi ļoti ietekmējuši rakstnieces radošo un personīgo dzīvi.

Savukārt Dainis Īvāns ir sabiedrībā pazīstams žurnālists, politiķis un sabiedriskais darbinieks, Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs, kura vārds un darbība nesaraujami saistās ar Latvijas neatkarības atjaunošanu, Atmodas laiku, Latvijas Tautas fronti un Baltijas ceļu, norādīja Kitajeva.

Saistītie raksti

Kitajeva norādīja, ka rakstniece atmiņu krājumu “Mans XX gadsimts” sauc par mūža darbu un grāmatās dalās ar savu dzīvesstāstu, atmiņām par Latvijai izšķirošiem vēstures notikumiem un unikālu laikmeta liecību – Atmodas laikā no lasītājiem un atbalstītājiem saņemtām vēstulēm.

Atmiņu krājuma “Mans XX gadsimts” izdošanu atbalstījis Valsts Kultūrkapitāla fonds, “Baltic International Bank”, “Kalēju biedrība”, “Latvijas Gāze”, Rīgas dome un LNB.

LA.lv
LA
LA.LV
Kultūra
Operstudija “Figaro” aicina uz muzikāli izglītojošu izrādi bērniem
1 diena
LA
LA.LV
Kultūra
VKKF izsludina konkursu muzikālā teātra iestudējumu radīšanai
1 diena
LA
LA.LV
Kultūra
Filmas “Nameja gredzens” tērpi aizceļojuši uz Rēzekni
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO: Torņakalna baznīcā atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa
2 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši…
36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
4 stundas
LE
LETA/LA.LV
Sports
VIDEO: Māršalam 1+3, Kuldam debija, bet… “Dinamo” trešais zaudējums pēc kārtas
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki atklāti pasaka, kam nevar izdomāt Ziemassvētku dāvanu 1
1 stunda