×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. februāris, 2017
Drukāt

Krievija savus tautiešus Latvijā uzkurinās ar īpašām kartēm (47)

Foto: LETAFoto: LETA

Bērns Uzvaras parkā, kur notiek Nacisma sagrāves un Otrā pasaules kara upuru piemiņas dienai - Uzvaras svētkiem veltīts pasākums. 2014.gada maijā.

Krievijas Valsts dome plāno tautiešiem bijušajās NVS valstīs un Baltijā piešķirt īpašas “krievu kartes”, kas viņiem sniegtu virkni privilēģiju, piemēram, iespēju iegūt bezmaksas izglītību kaimiņvalsts augstskolās, saņemt darba atļaujas un transporta atvieglojumus, atsaucoties uz “Russia Today”, vēsta vietējais krievvalodīgo portāls “mixnews.lv”.

Netiek slēpts, ka šīs ieceres mērķis ir apvienot krievus, kuri pēc PSRS sabrukuma palikuši citās valstīs. Ja likumprojekts tiks apstiprināts, “krievu kartes” varētu sākt darboties no 2018. gada 1. janvāra.

“Tā ir palīdzīga roka miljoniem tautiešu, kuri pēc PSRS sabrukuma palikuši ārpus savas dzimtenes robežām. Neskatoties uz smagiem apstākļiem, viņi joprojām ir Krievijas patrioti un uztur senču tradīcijas. “Krievu karte” būs dokuments, kas, kaut arī nedos Krievijas Federācijas pilsonību, tomēr sniegs mūsu tautiešiem virkni tiesību. Viņi varēs mācīties vai strādāt, vai arī iebraukt, nemaksājot par vīzu,” skaidrojis viens no likumprojekta autoriem – Valsts domes deputāts Vladimirs Sisojevs. Viņš arī uzsver, ka šāda “krievu karte” būšot vēl viens solis “krievu pasaules celtniecībā, kas tika sākta Krimā”.

Saskaņā ar likumprojektu par “krievu kartes” īpašniekiem varēs kļūt citu valstu pilsoņi, kuri atbildīs virknei nosacījumu – tostarp nāksies spēt apliecināt tiešu radniecību vai pēctecību ar krievu tautības personu vai PSRS pilsoni, vai arī paši bijuši PSRS pilsoņi. Tāpat obligāta prasība būs krievu valodas pārvaldīšana vismaz pamata līmenī un tas, lai pretendents nebūtu veicis nekādas pretkrieviskas darbības.

Latvijas oficiālās amatpersonas kaimiņvalsts ieceri vērtē piesardzīgi. “Tā sauktais Sisojeva likumprojekts nebūtu nekas ārkārtējs, ja to uzlūko kā nevainīgu diasporas politikas instrumentu. Taču, zinot Krievijas stratēģiskos mērķus – instrumentalizēt postpadomju telpā dzīvojošos krievvalodīgos –, Latvijas politikas veidotājiem ir pamats satraukties.

Ja Krievijas “zaļās kartes” stātos spēkā, tas noteiktā Latvijas krievvalodīgo daļā veicinātu paš­izolēšanās un, iespējams, arī radikalizācijas tendences. Turklāt Krievija šādas kartes var izmantot noteiktu ārpolitikas mērķu sasniegšanai. Tiesa, Latvijas sabiedrības rusofonā daļa kļūst aizvien fragmentētāka un ne visiem “zaļās kartes” varētu interesēt, īpaši ja ņem vērā Krievijas klibojošo ekonomiku un starptautisko tēlu,” spriež Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieks Mārtiņš Kaprāns (viņš arī kultūras ministres Daces Melbārdes ārštata padomnieks sociālās atmiņas un publiskās vēstures jautājumos).

Saeimas Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis (NA) gan uzskata, ka īpašam satraukumam nav pamata. “Šādu karšu ieviešana, protams, ir tā sauktās “Krievu pasaules” projekts, bet nedomāju, ka tas būtiski ietekmēs Latvijas mazākumtautību attieksmi pret mūsu valsti. Cilvēkus, kuri jau tagad ir izteikti prokrieviski noskaņoti, šādu karšu ieviešana varētu ielīksmot, bet lojālo iedzīvotāju uzticību Latvijai tas nemazinās,” sprieda deputāts. Viņš arī pieļāva, ka “krievu karšu” iniciatīva vairāk iecerēta kā propagandas signāls tautiešu uzmundrināšanai ārpus Krievijas, nevis reāla palīdzība, jo šāda projekta īstenošana dzīvē būs apgrūtināta. “Pēc pašreizējās redakcijas, šai kartei varētu pieteikties arī es, jo arī savulaik biju PSRS pilsonis,” norādīja parlamentārietis.

Pievienot komentāru

Komentāri (47)

 1. Я выражаю решительный и категорический протест модераторам сайта за проведение открытой политической цензуры!!! Редакция портала открыто поддерживает только одну точку зрения и допускает прямые оскорбления тех, кто с этим не согласен. Вы нарушаете конституцию своей же страны! Любая цензура запрещена!

 2. Man gan nekāda karte nevajag, es jau tāpat esmu pārkurināts !

  • Ты дурак и придурок редкостный. Ты вор, а вор должен сидеть в тюрьме.
   Прекрати воровать чужие ники, сука!
   P.S. Повторно, взамен удалённого!

 3. Ārā… un uz visiem laikiem…

 4. Līdz galam nesapratu, kādas privilēģijas krievu karte var dot krievam Latvijā. Bezmaksas izglītību? Ja Krievija apmaksās konkrētā studenta mācību maksu, tad studentam būs tā bezmaksas izglītība. Ja nē, – tas krievs maksās to pašu ko latvietis. Kā var Krievija noteikt, kam Latvijā būs bezmaksas izglītība?
  Vai Krievijai ir tiesības grozīt Latvijas likumus? Kādus atvieglojumus, kādas darba atļaujas? Latvijā ir savi likumi. Lai Krievija izdod kartes, mapes vai sazin vēl ko, Latvija strādā pēc Latvijas likumiem.
  Manuprāt nav ko cepties. Lai Krievija maksā Latvijai par katra krieva privilēģijām, tad viņiem būs tās privilēģijas. Ja nemaksās, bet iedos kādu tur karti,- lai dod. Latvijai tas nekādus pienākumus neuzliek.
  Nav ko cepties.

  • Ещё раз для тупых дебилов и не менее тупых цензоров, повторю. Бесплатное образование в вузах России и разрешение на работу в России же! Про Латвию речь не идёт совсем!
   Особенно смешны модераторы, пыхтят, удаляют в поте лица все комментарии не на их языке. Так старательно нарушают свою собственную конституцию, браво парни. После такого вашего поведения нет и не будет уважения ни к вашим законам. ни к вашей стране. Так, злобные шавки просто.
   P.S. Удаляйте, удаляйте, а я снова напишу.

 5. Vai Krievijā citas tautības nedzīvo ? Kāpēc tikai krievus atbalsta ? Diskriminācija .

 6. Šis bērns nesenā pagātnē sauktos par oktobrēnu un stājoties pionieros zvērētu ka cīņai par Ļeņina – Staļina lietu ir vienmēr gatavs. Tagad situācija mainījusies ,jābūt gatavam cīņai nedaudz savādāku lietu – par krievu pasaules lietu,pagaidām vadoņa vārdu neminot.

 7. Ja krievu tautiešiem ārpus Krievijas ir tik smagi apstākļi, tad viņiem ir jāizsniedz nevis krievu kartes, bet gan vienvirziena biļete uz iemīļoto tēvzemi.

  • Mūsu pašu tautieši piketē ,ka Anglija viņus solās sūtīt mājās ,lai gan iebraukuši Anglijā tik pēc 1991 g.,ko tad lai nesaka krievi ,kuri ,te iebraukuši pēc 1944.gada, nekur viņi nebrauks ,kuri bija braucēji jau ir aizbraukuši.

  • Tad esiet godīgi un cieniet valsti kurā dzīvojat

   • Loģikai, patiesi Tev loģika pamatīgi pieklibo, laikam esi garīgi atpalicis.
    Kremļa imperiālisma atbalstītājiem Latvija un citas bijušās Kremļa, sevišķi PSRS teritorijas vēl aizvien uzskata par Kremlim piederīgām, tāpēc uzsaukumi šīs teritorijas atstāt viņuprāt ir neloģiskas. Tā vietā taču var realizēt Krimas scenāriju- tas nozīmē kaimiņa dzīvokļa vai cita nekustamā īpašuma iegūšana par brīvu, tas nozīmē neierobežotu kolonistu un militāristu iebraukšana un kas ar to nav mierā var kaut šodien pat aiztīties prom uz kādu no EU valstīm.
    Kremļa imperiālisti un tās politikas atbalstītāji nav tikai krievi, padomju sentimentālisti var būt jebkuras tautības pārstāvji un tieši tāpēc koncepcija šīm kartēm tiek būvēta taisni šādi.
    Prasīt imperiālistiem cienīt valsti, kuru, viņuprāt, okupējuši NATO un ES ir vēl neloģiskāk.

  • Latvijā ir daudzu tautību latviešu, lojāli mūsu Latvijai.

 8. mūs mēģina iznīcināt? Atbildēt

  Tagad skaidrs, no kurienes radusies ideja Latvijā ieviest “Saskaniešu” rīdzinieka un rēzeknieša karti.
  Lai cilvēkus savā starpā sakūdītu.

  • Jebkuŗa pašvaldība var organizēt dažādu lojalitāšu karšu ieviešanu saviem pašvaldības iedzīvotājiem. ir arī Jelgavnieku karte un citas.

 9. Oki, tad mums jāievieš “Latviešu kartes”

 10. Un tadel nekavejoties izpildit Starptautiskos likumus par okupacijas seku likvidesanu,ieskaitot kompensacijas piedzisanu par nodaritajiem zaudejumiem.
  Sagatavot lopu vagonus bezmaksas braucienam austrumu virziena.Lidznemama bagaza maksimali 5kg/ 1personai.
  Noziegumiem pret cilveci nav noilguma.

  • Доктор! Пора бы уже затнуться по поводу своих международных законов! Никто ваших воплей про оккупацию всерьёз уже не воспринимает, и об компенсации какой то вы можете даже не мечтать. И вагонов вам РЖД не даст, а своих у вас уже нет давным давно!

   • Vai ar šo karti varēs noslaucīt pakaļu…? Nevajadzēs, jo es to būšu jau nolaizījis…

    • Ты дурак и придурок редкостный. Ты вор, а вор должен сидеть в тюрьме.
     Прекрати воровать чужие ники, сука!
     P.S. Повторно, взамен удалённого!

   • halops tu biji, halops paliksi, ak pareizi, vēl jau arī sovoks abibainais…

 11. Ko nu musas ziloni taisit !? Baltkrievija jau sen darbojas polu karte .Nu un tad ?

 12. kam ta izakta unizlaupita latvija vajadziga

 13. Lieta vienkārša. šiem karšu īpašniekiem īpašumus konfiscēt un pašus izsūtīt uz rashu,

  • Тётка! Ты совсем сдурела?! Это тебя, блин, надо выслать!

   • Iedomājies : tavā dzīvoklī bija ieperinājies nelūgts varmācīgs kretīns, bet tad atnāca “atbrīvotājs”- tik pat liels kretīns, tikai vēl varmācīgāks – un izmeta pirmo kretīnu ārā.
    Tu jau sacerējies, ka nu būs labi, bet nē – kretīns-atbrīvotājs pats ieperinājās tavā dzīvoklī.
    Lai būtu vairāk vietas – nogalināja tavus vecvecākus, paņēma labāko istabu, izēda tavu ledusskapi, dzērumā sadauzīja mēbeles un pievēma viesistabu.
    Piekarināja pie sienām savas kretīna – atbrīvotāja bildes.
    Tagad šis kretīns ir aizvācies atpakaļ uz savu sādžu.
    Tomēr viņa bērni vēl dzīvo tavā dzīvoklī un turpina to demolēt, kad tu gribi aizvākt kretīna -atbrīvotāja bildes no sienām…

    • Вы в своей злобе уже совсем охренели, до помрачения! Очнись, придурок! Какая нахрен квартира, какие убитые родители?!!! С дуба рухнул? Война кончилась более 70 лет назад!!! И я не живу в твоей квартире! Я живу в своей собственной. Усёк?

 14. Nekā jauna. Līdzīgas kartes ir Poļiem jau kādu laiku. Karte ir kā zināmu priekšrocību karte un veicina reemigrāciju! Latvijai šāda praktiska pieredze reāli noderētu reemigrācijas plānam! Bet izskatās ka mūsu prioritāte ir imigrantu aicināšana.

  • Вот именно! Разбираться в сути вы не хотите, главное в очередной раз повопить про плохих русских!

 15. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  ;)))

  Ir sacīts: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” ?

  =======

  Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): “Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās.” … (citāts iz “parakstītāju grupas” publiskotā šedevra “atklāta vēstule Valsts drošības padomei, Saeimas Nacionālās drošības komisijai” i-neta w-bedrē “pietiek-com”)
  ——-
  Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): “Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (…) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju.” … (cit.vied.aut. – Arturs Priedītis, publikācija “Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija”. No latīņu val. “diffamare” – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
  ——-
  .
  “Ir sacīts: “Bailēm – lielas acis!”…”
  ( “latv(ĀN)ijas” LUMPEŅZOMBIJU “sāga” )
  ( ‘aktuālais redzējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  Slāj LUMPENIS, pa ceļa malu,
  No “divlitrenes” strēbdams alu,
  Un grāvī nospļaudamies, truli ~
  Kā riktīgs “lav(ĀN)ijas” šmulis…
  .
  Te pēkšņi – vējš šim ‘velk’ gar ģīmi,
  Kas (protams) “nevēdina” ‘štīmi’,
  Bet (bailēs) – saslien stāvus spalvas,
  Uz “alkonauta” …(“viedās” galvas):
  .
  “Kas tas par ‘prikolu, bļin’ bija?!???
  Kurš ‘lohs’ man mūli ap(grābstīja)?!
  A, možka (pat) – dot bietē taisās?!?
  Par šo, vot, “fantāzija raisās”
  (Tak’ – nevar būt, ka pjankā smagā,
  Man smadzeņpodu ļerga dragā,
  Un “plastmasnieka” ģiftes tvaikā,
  Jau rādās murgi, dienas laikā?!…):
  .
  Vai tikai “Lielais (slāvu) Lācis”,
  No Austrumkraja šurp nav nācis,
  Kas LUMPEŅUS mīs PAŠU sū#os,
  Un “masmēdekļu” spama plūdos?
  Par to jau “deRmolibersati”,
  Caur “mēdekļiem un ZOMBO-kasti”
  Sen “mesidžu” priekš “baura” sūta,
  Kas, “propa-GANDĒTS”, ūzās pļūta:
  .
  Bruks ATKAL “rusiJĀŅI” sētā,
  Pie “laviJĀŅA” NOZOMBĒTĀ,
  Lai ‘kluci noliktu’ (‘ar čupu’),
  Uz “titulnāciju” (TIK glupu)!
  Liks ATKAL “vēzī” un kāps virsū,
  Tiem “letoņiem”, kas “jēdz” ar …(‘ķēķi’)
  (Jo – galvu “ieslēgt” šiem nav dūšas ~
  Ka tik’ tur “popkorns neuzpūšas”)!!
  Būs ATKAL “partkomi” un “ČEKA”,
  Kā iepriekš – “komuņagu CeKa”,
  Šo “padlatv(ĀŅ)u valsti” drāzīs,
  Kur Lielais Lācis …(purnu) bāzīs!!!
  VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
  Kad, krietni vēl PIRMS (!!!) “milēnija”,
  “Pē-eS-eR-eS”-a “tautu saimei”,
  Tiek “nograuts …(mūris), pilnai laimei”!!!!
  Un ATKAL – “kolChozos” tiks dzīti,
  Tie, kas, kā “liekie”(?!?), izraidīti,
  Uz “SIB-īrijām” trimdās sūrās,
  No SILES “valsts” pie Dzintarjūras!!!!!
  Liks ATKAL “vergot” rūpniecībā,
  Tiem, kas pie “zupas ķēķa” ‘strīpām’,
  Pēc “JEWRO-lendas” paikas lētās,
  Nīkst “latv(ĀN)ijas” (sīk)pilsētās!!!!!!
  Kas neskries bučot …(kedas) “jeņķiem” ~
  Drīz “atstieps pedāļus” dēļ kreņķiem,
  Kas neļaus “jewropai” ‘ņemt priekšā’ ~
  Drīz Lāča …(ķepās) ‘trāpīs’ iekšā!!!!!!!…”

  Vējš ATKAL ‘velk’ gar trulu ģīmi,
  Līdz – LUMPENIM, kas izguļ ‘štīmi’,
  No BAILĒM redzokļi “sprāgst” vaļā ~
  Šis, “nolūzis”, krāc briksnī zaļā:
  No izdangātā “ceļa” – grāvī,
  Šo “divlitrenes” (mīz)als rāvis,
  Zem galvas (pustukšs) paripojis,
  Un ‘fiškā’ MURGUS “ieskalojis”:
  .
  NAV nekāds Austrumkraja “Lācis”,
  Ne ŠAJĀ pseido-“valstī” nācis,
  Ne LUMPEŅIEM pa …(‘fišku’) maucis,
  Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
  Ne SVEŠI “partkomi”, ne ‘menti’,
  Drāž “latv(ĀN)iju”, “permanenti”,
  Ar “ilgtspēju” jau gadu gadiem,
  Bet – SILES cūklopi (ar radiem)…

  Jau SEN trūd ‘svalkā’ “padomija” ~
  Tās vietā – “JEWRO-leiputrija”,
  Nu LUMPEŅIEM gan ‘fišku masē’,
  Gan “Brjukselei” ‘slauc piķi’ kasē.
  .
  Bet ZOMBĒŠANA = TĀDA PATI:
  Līdz (‘mīžot’) “ačām kātos”, plati,
  Blenž LUMPEŅI, kam “tieva kiška”,
  Pat “DOMĀT līdz!!!” iz SAVAS ‘fiškas’…

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 16. Tad mums ir lieliska iespēja!
  Zinot šīs okupantu kartes ieviešanas mērķi, – uzbūvēt krievu pasauli, atliek izdot līdz 2018.gada 1.janvārim likumu – krievu kartes īpašniekiem Latvijas teritorija jāatstāj 72 stundu laikā. Vai nu nebūs šī papīra saņēmēju vai gaiss būs tīrāks!

 17. Viņiemjau krievi nav vajadzīgi, viņiem vajadzīga Latvija, kuru varētu saņemt no kartočnieku rokām.

  • interesanti, patiešām Atbildēt

   priekš kam “viņiem vajadzīga” varētu būt šī pašreizējā SILES “valsts” parodija eurolatvānija, kurā jau sen pilnīgi VISS iespējamais ir totāli un teju neatgriezeniski sagrauts vai, salīdzinoši “labākajā” gadījumā, izandelēts par sīkiem Jūdas grašiem?

 18. Lai tik savac pie sevis tos tautiesus

 19. Man šķiet ka būtu vienkāršāk pateikt saviem tautiešiem: “Nepatīk tekošā dzīvesvieta, pārceļieties uz Krieviju”. Lai nebūtu kultūršoks, pārceliet ļautiņus uz Maskavu vai Peterburgu un lieta darīta…

 20. Beidzot ,sēn gaidījam krievu kartes !

 21. Šajā lietā ir divas puses – izsniedzējs un saņēmējs. kartes saņemšanai jābūt nesavienojamai ar Latvijas pilsonību, jo tā ir paredzēta Krievijas patriotiem.

 22. Es arī pieteikšos, nevajadzēs maksāt par vīzu. Bet ja nopietni, tad pēc kāda tur Jeļcina ukaza jebkurš PSRS pilsonis var iegūt Krievijas pilsonību.

 23. Nu tad priecājamies,to jau mēs gaidījām sen

 24. “tostarp nāksies spēt apliecināt tiešu radniecību vai pēctecību ar krievu tautības personu vai PSRS pilsoni, vai arī paši bijuši PSRS pilsoņi.”
  Kritērijiem es ar atbilstu (tur ir divi “vai”). Pamēģināt?

  • Savulaik visi bijām psrs pilsoņi 😉 Tā kā pievienojos tiem,kas saka-beidziet ķērkt!Sāciet spēlēt šahu,nevis būvējiet valsti uz emocijām.Mūsdienās jāmāk būt gudriem.Bet skaļa ķērkšana par gudrību un spēku neliecina.Domājiet,kustiniet smadzenes un apsveriet ilgtermiņā.Ir jauki dzīvot šodienai,bet ja nedomāsi par rītdienu,tā var arī nepienākt.Mūsu politiķiem ar būtu jāmācās plānot gadus uz priekšu,nevis izteikt minējumus un pieņēmumus,kas kā likums neatbilst īstenībai.Apnikusi tā politika uz buj-duj.

Draugiem Facebook Twitter Google+