Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tavā dzīvē var ienākt negaidīta mīlestība! Horoskopi no 26. augusta līdz 1. septembrim0

Foto: Pexels

Auns

Šonedēļ galvenais fokuss būs uz darba pienākumu veiksmīgu un efektīvu izpildi. Labāk veiksies brīvajās profesijās strādājošajiem. Tie, kam ļoti strikts darba grafiks, sapņos par izraušanos brīvībā, arī par finansiālo brīvību.

Vērsis

Šonedēļ arī pašam konservatīvākajam Vērsim būs vilinājums izlaist matus un doties piedzīvojumos. Iespējami negaidīti un satraucoši notikumi mīlas dzīvē un avantūras, ja vien esi gatavs ielaisties attiecībās bez pienākumiem, saistībām un atbildības.

Dvīņi

Labvēlīgs laiks, lai mājokli aprīkotu ar jauniem apgaismes līdzekļiem, iegādātos kādu elektropreci mājsaimniecībai, dārzam. Var rasties oriģinālas idejas, kā modernizēt mājvietu. Laika pavadīšana ar ģimeni šonedēļ būs aizraujoša.

Vēzis

Veiksmīgs laiks, lai sāktu mācības, apmeklētu kursus. Lielākā interese būs tieši par tehniskām, tehnoloģiskām un zinātniskām lietām, tāpat arī par datoriem un datorprogrammām. Kāds Vēzis varbūt apdomās saistīt sevi ar politisko karjeru.

Lauva

Šonedēļ var rasties negaidītas iespējas nopelnīt, jo īpaši tām Lauvām, kas nodarbinātas neparastos amatos. Naudu būsi gatavs tērēt mērķiem, kas nodrošina statusu un prestižu. Vilinās viss neparastais un neiepazītais.

Jaunava

Kļūsi pievilcīgāks pretējā dzimuma acīs. Labs laiks, lai veidotu vieglas, draudzīgas un nepiespiestas attiecības ar interesantiem cilvēkiem. Kļūsi pieņemošāks pret netradicionāliem uzskatiem un citādi domājošajiem.

Svari

Labs laiks apziņas paplašināšanai, ezotērikas apguvei, lai gremdētos eksistenciālajos jautājumos un meklētu tiem skaidrojumus. Dzīvē iespējami negaidīti notikumi. Ja esi ko labu paveicis, liktenis pasniegs dāvanu, ne obligāti materiālā izpratnē.

Skorpions

Lielisks periods sociālām aktivitātēm, grupu pasākumiem. Pat noslēgtākie Skorpioni negribēs sēdēt mājās. Iespējamas pazīšanās un kontaktu dibināšana arī interneta vidē, sociālajos tīklos. Dzims daudzas noderīgas idejas un sapņi par nākotni.

Strēlnieks

Labs laiks, lai profesionāli sevi pierādītu. Jo īpaši labi tas padosies, ja darbā izmantosi netradicionālas metodes un strādāsi ar iedvesmu. Iespējams uzlabot attiecības ar priekšniecību, ja būsi elastīgs un oriģināls.

Mežāzis

Iespējamas negaidītas iemīlēšanās. Labi veidosies kontakti ar ārzemniekiem un ārzemniecēm. Ja ir kāds hobijs, kas saistīts ar datoriem, tehniku, būs ražīgs laiks ar to nodarboties, arī lai papildinātu zināšanas šajā jomā. Var paveikties loterijā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var rasties pēkšņa nepieciešamība ieguldīt naudu nekustamajā īpašumā. Labvēlīga nedēļa kredītu ņemšanai, lai kārtotu jautājumus, kas saistīti ar nodokļiem un apdrošināšanu. Nebūs grēks rīkoties ar citu cilvēku naudu, kas tev uzticēta.

Zivis

Attiecībām harmoniska nedēļa. Labvēlīgs laiks, lai slēgtu līgumus, vienotos par sadarbību, lai iepazītos, lai mācītos braukt ar mašīnu. Citiem cilvēkiem un viņu lēmumiem būs liela ietekme uz tavu dzīvi. Vari doties piedzīvojumos kopā ar māsu vai brāli.

LA.lv
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Viss ritēs bez aizķeršanās! Horoskopi no 19. septembra līdz 9. oktobrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apstājies – tava laime ir tepat blakus! Horoskopi 19. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmes, kas biežāk par citiem sagādā nepatikšanas
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO: Latvijā strauji pieaug “viltus studentu” skaits
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Laikapstākļus svētdien nosaka aukstā atmosfēras fronte
3 stundas
LE
LETA
Sports
Pirmo reizi olimpiādē spēlēs arī mūsu meitenes – iespēju nopelna Graudiņa un Kravčenoka
3 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Ne katru konfliktu var iesaldēt
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Latvijā turpina pieaugt alkohola patēriņš uz vienu iedzīvotāju
50 minūtes