×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. septembris, 2014
Drukāt

TAVA direktors Slokenbergs pagaidām paliks savā amatā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Armands Slokenbergs pagaidām paliks savā pašreizējā amatā.

Valdībai šodien bija jālemj par viņa pārcelšanu darbā Ārlietu ministrijā, tomēr, sākoties valdības sēdei, ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) lūdza šī jautājuma izskatīšanu uz nenoteiktu laiku atlikt.

Arī ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP/V) informēja, ka ir parādījušies jauni apstākļi, tāpēc tos nepieciešams izvērtēt un tikai tad var sekot turpmākā rīcība.

Pārcelšanas autori bija iecerējuši, ka Slokenbergs darbu 8.septembrī sāks ĀM pārraudzībā esošajā Latvijas Institūtā.

Kā ziņots, Slokenbergs nepiekrīt pārcelšanai jaunajā amatā. Viņš vēstulē ekonomikas ministram norādījis, ka pārcelšana rada riskus, ka netiek nodrošināta kvalitatīva tūrisma nozares iesaiste un interešu pārstāvība procesos, kuros ir iesaistīta TAVA, kā arī tā tiek apdraudēta iestādes darba nepārtrauktība un pēctecība. Viņš šādu pārcelšanu nodēvējis par prettiesisku.

Tomēr ĀM uzskata, ka Slokenbergam ir atbilstošas zināšanas, kā arī ilgstoša darba pieredze valsts sektorā TAVA direktora amatā, kas sekmēs Latvijas ārējā tēla koordinācijas padomes sekretariāta darba pārraudzību un tā funkciju izpildes nodrošināšanu. Ministrija arī min Slokenberga pieredzi valsts tēla popularizēšanas jomā, kas ir ļoti būtiska vienotu Latvijas tēla zīmolvedības vadlīniju kvalitatīvas izstrādes nodrošināšanai.

Izvērtējot Slokenberga paustās bažas, ka rotācija atstās negatīvu ietekmi uz TAVA un nozari, ministrija secinājusi, ka Slokenberga vadībā TAVA ir veiksmīgi darbojusies jau kopš 2009.gada, līdz ar to, sekojot direktora iestrādātajām vadlīnijām un aģentūras pieredzei, TAVA spēs veikt līdzšinējās funkcijas arī turpmāk.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nevar jau cilvēku pārcelt citā amatā bez paša piekrišanas! Izskatās atkal pēc kārtējās politiskās intrigas.

Draugiem Facebook Twitter Google+