Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tava ideālā vieta šodien ir kāda lauku mājiņa meža ielokā! Horoskopi 20.novembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Agrāk tu biji ļoti kategorisks ēdiena izvēlē, bet tagad esi sācis sevi ierobežot. Nedari tā – rei-zēm, ja tu kaut ko patiešām vēlies, tas ir jāapēd. Pretējā gadījumā tu esi neapmierināts pats ar sevi un apkārtējiem. Un tas viss vienas iegribas dēļ.

Vērsis

Šodien papildus saviem pamata pienākumiem tev nāksies nodarboties ar kāda cilvēka apmācīšanu. Visticamāk, tas būs saistīts ar darbu. Tev būs jāizrāda disciplinētība un pacietība, jo ne uzreiz tev izdosies sevī atklāt pedagoga talantu.

Dvīņi

Sarīko ģimenisku vakaru šodien jums visiem kopā – ar tēju, ar pankūkām un ievārījumu. Bez glauna apģērba un liekas izrādīšanās. Vienkārši tāpat, lai būtu visi kopā.

Vēzis

Privātās attiecības ir tas stūrītis, kuram tev sirdī vienmēr jāatstāj vieta. Šodien tev nāksies iztērēt daudz laika un pacietības, lai noturētu savu “statusu”. Jo mazāk tu tagad to darīsi, jo par lielāku pārbaudījumu tas kļūs tuvā nākotnē.

Lauva

Kāds vēlas tev kaitēt, tu to jūti ar sesto prātu. Nu, ko – iedomājies, ka šis cilvēks rok pats sev bedri, jo dzīvē tieši tā arī notiek. Un notiks arī šoreiz. Nemaz nešaubies par to.

Jaunava

Šodien tavs garastāvoklis, visdrīzāk, būs sabojāts. Taču nevajadzētu ķerties pie “antidepresantiem” – atrod problēmas cēloni un to atrisini. Zāles neko nelīdzēs!

Svari

Šodien tavam mīļotajam cilvēkam nevajadzēs papildus paskaidrojumus par to, lai viņš saprastu, ko tu viņam vēlies pateikt ar vienu vai otru rīcību. Visticamāk, viņš tevi šodien sapratīs jau no pusvārda.

Skorpions

Nesteidzies šodien “aizmukt” no darba, jo tieši darba dienas nobeigumā tevi sagaida kaut kas interesants. Visa diena paies, lai tevi sagaidītu tas!

Strēlnieks

Šodien tev ļoti ieteicams dienu pavadīt pēc iespējas tālāk no burzmas un daudz cilvēkiem. Tava ideālā vieta šodien ir kāda lauku mājiņa meža ielokā. Mazliet izklausās pēc sapņa, bet varbūt tu vari to realizēt? Emocionāli tas tevi ļoti uzlādēs!

Mežāzis

Šodien tu būsi ļoti “vieglprātīgs”, taču centies atteikties no dažādām procedūrām, kas ir saistītas ar plaušām un elpošanu. Par smēķēšanu (arī ūdenspīpi) nevar būt ne runas!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tevi pārņems drosmīgas profesionālās ambīcijas. Tev radīsies vēlme paspīdēt un izpausties. Taču esi uzmanīgs – nepārspīlē!

Zivis

Zvaigznes tev šodien sola brīnišķīgu dienu, arī privātās dzīves jautājumos. Tava otrā pusīte izdarīt visu, lai tev izpatiktu un tas sagādās brīnišķīgas emocijas jums abiem.

LA.lv