Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tava oma uzlabosies! Horoskops 10. oktobrim0

Foto: Fotolia

Daudzi lieliski sapratīsies ar saviem partneriem un var izveidot tuvas un nopietnas attiecības. Mīlestība – tas ir dārgums, kas jāsaudzē. Ģimenes pieredze nāk tikai pakāpeniski – tev tas jāsaprot un jāpieņem. Atceries par pilnvērtīgu atpūtu un miegu. Pastaigas svaigā gaisā – tas tev ir vajadzīgs. Augļu sulas un vieglu dārzeņu salāti – tava ēdienkarte.

Auns

Romantisko attiecību sfērā veiksmīgākā ir mēneša otrā dekāde – var parādīties tendence atjaunot agrāk pārtrauktas attiecības, vēlme izprast savas un citu cilvēku jūtas ar maksimālu piesardzību un objektivitāti. Ja šis process notiek tieši ar tevi, nešaubies par savu motīvu patiesumu – visticamāk, tu spēsi atrast pareizo problēmas risinājumu.

Vērsis

Iespējams negatīvu emociju uzplaiksnījums. Šodien ir labvēlīgs laiks darbam no mājām, ārstēšanās sākšanai. Nav ieteicams parakstīt svarīgus dokumentus, veikt lielus pirkumus.

Dvīņi

Mīlestības lietās tev viss būs kārtībā. Daudzi Dvīņi lieliski sapratīsies ar saviem partneriem un var izveidot tuvas un nopietnas attiecības. Atzīšanās mīlestībā tev ir ļoti nopietns solis, un tev vajag pārdomāt, pirms to spert.

Vēzis

Savā ģimenē tu būsi galvenais, uz kura viss turas. Neraugoties uz pastāvīgajām diētām, tavās mājās vienmēr atradīsies kaut kas, ar ko panašķēties. Tavu praktiskumu un gādīgumu noteikti pozitīvi novērtēs dzīvesbiedrs. Jums ir jāatsvaidzina romantika laulības dzīvē.

Lauva

Šī diena simbolizē bojājumus, defektus, nesaprašanos. Informācija izrādīsies novecojusi vai nenozīmīga. Iekārtas darbā un mājās draud iziet no ierindas. Preču iegāde izrādīsies neveiksmīga. Esi sapratīgāks. Balsties tikai uz datiem, kas saņemti no labi pārbaudīties avotiem.

Jaunava

Pilnīgi iespējams, ka tevi ieintriģēs kluss un domīgs potenciālais partneris, bet tas, cik labas būs jūsu attiecības, atkarīgas no daudziem nosacījumiem. Mīlestība – tas ir dārgums, kas jāsaudzē. Ģimenes pieredze nāk tikai pakāpeniski – tev tas jāsaprot un jāpieņem.

Svari

Šodien Svari pilnā mērā izrādīs savu atbildību, lietišķās īpašības. Pateicoties taktam, augstsirdībai un līdzsvarotībai, Svari atstās spēcīgu ietekmi uz apkārtējiem cilvēkiem. Neatkarīgi no profesijas izvēles, centies būt “tonusā”. Tu uz apkārtējo fona izcelsies ar lielu dzīves aktivitāti.

Skorpions

Dienas sākumā palielināsies nervu sistēmas pārslodzes un traucējumu varbūtība. Iespējamas nemiera lēkmes, iracionāla trauksme vai skumjas. Atceries par pilnvērtīgu atpūtu un miegu.

Strēlnieks

Pašlaik ir piemērots brīdis, lai īstenotu tavas vēlmes. Noderīgi ieguldīt naudu kustamajā un nekustamajā īpašumā. Ja esi domājis par mājokļa vai automašīnas iegādi, neatliec šo lēmumu uz vēlāku laiku.

Mežāzis

Sirsnīgas sarunas ar bērniem pirms aizmigšanas var atņemt tavu dārgo laiku, bet noteikti atnesīs pozitīvus augļus, uzlabojot vecāku un bērnu savstarpējo saprašanos. Būtu labi, ja atvašu audzināšanā iesaistītos arī vīrs, citādi tava pedagoģiskā pieredze cietīs neveiksmi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

No sava iemīļotā tu gaidīsi atzīšanos un komplimentus. Ja esi džentlmenis, no tevis pienākas ziedi un konfektes. Ja tu esi dāma, tad tu saņemsi dāvanu un puķes.

Zivis

Tavai rīcībai šodien nav jābūt kā sakaltai važās vai pārāk atkarīgai no partnera. Pastaigas svaigā gaisā – tas tev ir vajadzīgs. Augļu sulas un vieglu dārzeņu salāti – tava ēdienkarte.

LA.lv