×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2014
Drukāt

TAVA vadītāju iecerēts pārcelt darbā Ārlietu ministrijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) vadītāju Aigaru Slokenbergu plānots pārcelt darbā Ārlietu ministrijas Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamentā, apstiprināja Ekonomikas ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Elita Rubesa-Vorovko.

Viņa norādīja, ka Ekonomikas ministrija jūlija sākumā saņēmusi lūgumu no Ārlietu ministrijas aizrotēt Slokenbergu, kā augstvērtīgu speciālistu, darbā Ekonomisko attiecību un attīstības sadarbības politikas departamentā Ārējo ekonomisko sakaru veicināšanas nozares padomnieka amatā.

Rubesa-Vorovko arī atzina, ka Ārlietu ministrijai nosūtīts Slokenberga viedoklis par šo jautājumu, tomēr sīkāku informāciju ministrijas pārstāve nesniedza.

Arī Slokenbergs apstiprināja, ka viņu iecerēts aizrotēt darbā Ārlietu ministrijā, tomēr plašākus komentārus atturējās sniegt, norādot, ka viņam nav jaunākās informācijas saistībā ar tālākajām darbībām.

“Es esmu sniedzis savu viedokli, kā tas tiek prasīts šādos gadījumos. (..) Tālāk man nekādas informācijas nav un es arī šobrīd nevēlētos to komentēt, kamēr nav nekādas tālākas skaidrības par šo procesu,” teica Slokenbergs.

Tāpat Slokenbergs atzina, ka viņam nav zināms, kad varētu būt kāda jauna informācija saistībā ar šo jautājumu. “Katrā ziņā tā situācija ir tāda. Cik es saprotu, tas tika virzīts uz šīs dienas [29.jūlija] Ministru kabineta sēdi bet, cik var spriest, jautājums valdības darba kārtībā nav iekļauts,” sacīja Slokenbergs.

Ārlietu ministrijā aģentūrai BNS norādīja, ka tā ir lūgusi Ekonomikas ministriju pārcelt Slokenbergu kā augsta līmeņa speciālistu darbā Ārlietu ministrijā, to pamatojot ar to, ka tai ir nepieciešams kvalificēts un pieredzējis ierēdnis vienotu Latvijas tēla zīmolvedības vadlīniju izstrādes procesa vadībai, kas nodrošinātu valsts ārpolitisko un ārējo ekonomisko interešu īstenošanu.

Ministrijas pārstāvji piebilda, ka Ārlietu ministrija ir uzrunājusi Slokenbergu un Ekonomikas ministriju, un sarunas vēl turpinās.

TAVA ir Ekonomikas ministrijas pārraudzībā un izveidota, lai īstenotu tūrisma attīstības valsts politiku. Aģentūra īsteno valsts tūrisma politiku un veicina tūrisma kā tautsaimniecības nozares attīstību Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kam iepatikās Slokenbergs?

Draugiem Facebook Twitter Google+