Latvijā
Sabiedrība

Tavs vārds vai uzvārds popularizē dzīvnieku pasauli? Tad 8. oktobrī vari apmeklēt zooloģisko dārzu bez maksas visiem, kam 0

Foto – Rīgas zooloģiskais dārzs

Šodien un 8.oktobrī gan Rīgas Zooloģiskajā dārzā, gan arī zoodārza filiālē “Cīruļi” notiks tradicionālās “Dzīvnieku dienas 2017”, aģentūru LETA informēja Zooloģiskā dārza pārstāvji.

Pasākums tiek rīkots, atzīmējot 14.oktobrī gaidāmo Rīgas Zooloģiskā dārza 105 gadu jubileju.

Uz dzīvnieku dienām īpaši aicināti cilvēki, kas visa mūža garumā ir popularizējuši dzīvnieku pasauli, savā vārdā vai uzvārdā ik dienas lietojot kāda dzīvnieka nosaukumu. Plānots noskaidrot, kurš dzīvnieks šogad būs populārākais Zoodārza apmeklētāju vārdos un uzvārdos.

Apmeklētājiem, kuru vārdā vai uzvārdā būs atrodams dzīvnieka nosaukums, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, saņems 50% atlaidi no pamatcenas ieejas biļetei Rīgas Zooloģiskajā dārzā vai filiālē “Cīruļi”. Ja dzīvnieka nosaukums nav latviešu, bet citā valodā, tad papildus nepieciešams nokopēt atbilstošo vārdnīcas lapu, vai izdrukāt no ticama interneta avota, kurā ir pierādāma tulkojuma saistība ar dzīvnieka nosaukumu.

Baložu mājā no plkst.12 līdz plkst.15 darbosies izzinošā darbnīca “Putnu daudzveidība”. Tajā ikviens zoodārza apmeklētājs varēs iepazīt putnu olas, izpētīt putnu kājas, knābjus un spalvas, kā arī patrenēties atpazīt putnu balsis.

LA.lv