Tehnika
Auto un moto

“Taxify” lietotāju skaits pasaulē sasniedz 10 miljonus0

Taxify. REUTERS/LETA

Eiropā vadošās un straujāk augošās taksometru izsaukšanas platformas “Taxify” kopējais lietotāju skaits sasniedzis jau 10 miljonus. Nepilnu piecu gadu laikā kopš uzņēmuma dibināšanas tas spējis pārliecinoši iekarot pasaules tirgu, apsteidzot virkni konkurentu un izpelnoties starptautisku atpazīstamību, portālu LA.lv informēja uzņēmumā.

Šobrīd “Taxify” aplikāciju izmanto 10 miljoni lietotāju visā pasaulē, no kuriem 5 miljoni ir Āfrikas kontinentā. Uzņēmumā strādā jau vairāk nekā 500 darbinieku visā pasaulē, savukārt vadītāju skaits, kuri izmanto “Taxify” aplikāciju, sasniedzis 500 tūkstošus. Daļa no viņiem “Taxify” platformu izmanto kā pilna laika darbu, bet citiem tā kalpo kā papildu ienākumu avots.

“Taxify daudzējādā ziņā ir kļuvis par Baltijas biznesa veiksmes stāstu. Tas ir viens no retajiem Eiropas spēlētājiem, kas spējis sevi pieteikti industrijā, kur galvenokārt darbojas tikai ASV un Āzijas uzņēmumi. Mēs esam pierādījums tam, ka iekarot pasaules tirgu iespējams arī bez miljardus vērtiem ieguldījumiem. Tā vietā esam investīcijas tērējuši apdomīgi, fokusējoties uz platformas lokalizāciju. Ar prieku varam secināt, ka “Taxify” lietotāju skaits pēdējo sešu mēnešu laikā ir dubultojies, kas liecina par to, ka mūsu mērķtiecīgā fokusēšanās uz Eiropu un Āfriku ir atmaksājusies,” komentē Taxify līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs Markus Villigs.

“Taxify” 2013. gadā dibināja tobrīd 19 gadus vecais Markus Villigs, un šobrīd tas kļuvis par straujāk augošo uzņēmumu savā nozarē, apkalpojot miljoniem klientu un palielinot veikto braucienu skaitu par vidēji 20% ik mēnesi. “Taxify” darbojas jau vairāk nekā 20 pasaules valstīs, galvenokārt Eiropā un Āfrikā, taču jau šogad uzņēmuma plānos ietilpst ienākšana vairākās Austrālijas un Meksikas valstīs, kā arī darbības atjaunošana Apvienotajā Karalistē.

LA.lv