×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
23. februāris, 2013
Drukāt

Tbilisi mēram izvirza kriminālapsūdzības

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Gruzijas galvaspilsētas Tbilisi mēram Gigi Ugulavam (attēlā), kurš ir prezidenta Mihaila Saakašvili sabiedrotais, sestdien, 23.februārī, izvirzītas kriminālapsūdzības par īpašuma piesavināšanos un naudas atmazgāšanu, informēja Ugulavas advokāts.

Par īpašuma piesavināšanos Ugulavam apsūdzības izvirzītas saistībā ar televīzijas kompānijas “Imedi” atsavināšanu, bet par naudas atmazgāšanu – saistībā ar to, ka Tbilisi uzkopšanas dienestā tika noformēti darbā pusotrs tūkstotis Saakašvili partijas “Vienotā nacionālā kustība” aktīvistu, kuriem tika maksāta alga par to, ka viņi veica aģitācijas darbu partijas labā.

Kopš Gruzijas jaunā premjera Bidzinas   Ivanišvili  nākšanas pie varas saistībā ar aizdomām par pastrādātajiem amatnoziegumiem ir izvirzītas kriminālapsūdzības vairākiem Saakašvili politiskajiem sabiedrotajiem.

Ivanišvili  vadītā koalīcija “Gruzīnu sapnis” 1.oktobrī notikušajās parlamenta vēlēšanās uzvarēja Saakašvili partiju “Vienotā nacionālā kustība”, izbeidzot tās valdīšanu, kas ilga kopš 2003.gada tā sauktās rožu revolūcijas laika.

Ivanišvili  valdība ir solījusi labot iepriekšējās valdības pieļautās kļūdas un saukt pie atbildības vainīgos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+