Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
16. aprīlis, 2015
Drukāt

Teātra muzejā jaunas interpretācijas par Raiņa un Aspazijas tēliem

Foto: Teātra muzeja Facebook konts.Foto: Teātra muzeja Facebook konts.

2015. gada 16. aprīlī plkst. 13.00 Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā atklās projekta “Aspazijas un Raiņa tēli un transformācijas” scenogrāfijas studentu mākslas objektu otro kārtu, LA.lv uzzināja muzejā.

Katru mēnesi no Aspazijas 150. dzimšanas dienas 16. martā līdz Raiņa dzimšanas dienai 11. septembrī LKA Eduarda Smiļģa Teātra muzeju pakāpeniski piepildīs Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļas studentu mākslas darbi.

Projektā “Aspazijas un Raiņa tēli un transformācijas” studentiem asociētā profesora Kristiāna Brektes vadībā uzdevums ir iedziļināties Aspazijas un Raiņa daiļradē, izvēlēties kādas lugas situāciju un varoņus un tos interpretēt vizuālā tēlā.

16. aprīlī plkst. 13 pirmās kārtas Aspazijas motīvu un tēlu instalācijas papildinās jaunas – mobilais sārts “SĀRTS SĀRTS”, reflektējot ar Raiņa lugu “Indulis un Ārija”, un objekts “Saule. Ēģipte. Rotaļa”, kas būs atskats bezrūpīgā, mazā Jāņa Pliekšāna rotaļā.

Nākamie objekti tiks atklāti 16. maijā, 2. jūnijā, 2. jūlijā, 11. augustā un 11. septembrī.

Pievienot komentāru

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+