Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Guntra, Marianna, Ginters
Trešdiena, 20. septembris, 2017
13. jūlijs, 2017
Drukāt

Teātra muzejā viesosies Jēkabs Nīmanis. Noklausies arī dziesmu “Tēja” Andra Keiša balsī ! (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs vasaras vidū, 20. jūlijā, aicina uz ikmēneša “Sarunām Smiļģa kabinetā”, kurās šoreiz piedalīsies komponists Jēkabs Nīmanis, LA.lv uzzināja muzejā.

No plkst. 16 līdz 22 muzejā speciālistu pavadībā varēs iepazīties ar ekspozīciju un izstādēm “Elzai Radziņai 100” un “Scenogrāfija. A – Z”, savukārt plkst. 18 apmeklētāji varēs sastapt komponistu Jēkabu Nīmani.

Jēkaba Nīmaņa veikums jau vairāku gadu garumā sajūsmina teātra skatītājus un šogad viņa mūzika Nacionālā teātra izrādēm “Trīne”, “Tuvā pilsēta” un Valmieras teātra izrādēm “Džeina Eira” un “Pazudušais dēls” (sadarbībā ar K. Pētersonu) nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā “Gada muzikālās partitūras autors”. Sarunas vadīs muzeja vadītājs, profesors Jānis Siliņš.

Ieejas maksa pasākuma laikā uz izstādēm un pasākumu: pieaugušajiem 1 eiro; bērniem, skolēniem un pensionāriem apmeklējums bez maksas.

Pievienot komentāru

Katru dienu pazūd kāds bērns. Saruna ar JRT aktieri Andri Keišu (4) Andrejs Zvjagincevs ieradīsies Rīgā ar Kannu festivāla žūrijas balvu ieguvušo filmu "Nemīlestība", kurā vienā no galvenajām lomām ir JRT aktieris Andris Keišs.
Draugiem Facebook Twitter Google+