×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. februāris, 2016
Drukāt

Teātra muzejs sāk gatavoties Smiļģa 130. jubilejai

Attēls no Eduarda SMiļģa teātra muzejaAttēls no Eduarda SMiļģa teātra muzeja

Eduards Smiļģis Ulda lomā Raiņa "Pūt, vējiņi" iestudējumā. 1914. gads.

Otrdien, 23. februārī plkst. 18 Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejā, atzīmējot 40. dzimšanas dienu un Eduarda Smiļģa 130. gadskārtu, notiks sarīkojumu cikla turpinājums “Sarunas Smiļģa kabinetā”, LA.lv uzzināja muzejā.

Šajā reizē muzejs aicina uz sarunu par svas darbības pirmo desmitgadi, par jaunu, neparastu darba formu meklējumiem, par uzvarām un zaudējumiem. Sarunu centrālā tēma būs par gatavošanos Eduarda Smiļģa 130. dzimšanas dienas cienīgai sagaidīšanai un norisei. Tā laika liecinieki stāstīs par grāmatas “Ar skatienu pāri horizontam” tapšanu, par jubilejas izstādes veidošanas peripetijām, par dažādām citām aktivitātēm Eduarda Smiļģa personības popularizēšanā

“Līdzās nopietnu problēmu risinājumam stāstīsim arī par dažādiem amizantiem un mistiskiem atgadījumiem šajos muzeja vēsturē nozīmīgajos gados,” stāsta muzeja speciāliste Rita Rotkale, kura arī vadīs sarunu.

Latvijas Kultūras akadēmijas Eduarda Smiļģa Teātra muzejs 2016. gadā svin 40. dzimšanas dienu un Eduarda Smiļģa 130. gadskārtu. Tāpēc katra mēneša 23. datumā plkst. 18 muzejā notiks sarunas par Eduardu Smiļģi un viņa laikabiedriem, par muzeja izveidi un attīstību, par lielā meistara atklāsmi muzejā un popularizēšanu ārpus tā.

Biļešu cenas pieaugušajiem 4 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 2 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+