×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
22. maijs, 2015
Drukāt

Teātra vecmeistari Esplanādē dedzinās ragaviņas

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Latvijas teātra vecmeistari zibakcijā Esplanādē dedzinās katra seniora lielāko biedu – tautas pasakās aprakstītās uz mežu vedamās ragaviņas, aģentūrai BNS pavēstīja projekta pārstāve Lāsma Trofimova.

Zibakcija-preses konference Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam Esplanādes parkā pie Raiņa pieminekļa notiks pirmdien, 25. maijā, plkst.14.

Pasākums tiek rīkots, atbalstot labdarības uzvedumu “Es esmu”, kas notiks 1.jūnijā plkst. 19 Mūzikas namā “Daile”.

Režisora Pētera Krilova vadībā paaudžu solidaritātes izrādē uz vienas skatuves kopā kāps 10 Latvijas teātra vecmeistari no Valmieras, Liepājas un Rīgas, lai kopā ar pašu izvēlētiem partneriem atgrieztos savās mīļākajās teātra izrādēs. Helga Dancberga kopā ar Nacionālā teātra aktieri Gundaru Grasbergu spēlēs fragmentu no izrādes “Antigone”, Aina Karele atcerēsies sevi Ieviņas lomā no izrādes “Skroderdienas Silmačos”, savukārt Gunārs Placēns atkal būs Šveiks. Uzvedumā piedalīsies Sarma Riekstiņa, Tamāra Soboļeva, Ļevs Birmanis, Irina Tomsone, Dace Vītola, Mārtiņš Egliens, Ilze Ķuzule un citi. Pasākumu vadīs režisors un aktieris Kārlis Krūmiņš, un to rīko Latvijas Teātra darbinieku savienība kopā ar Latvijas Teātru radošo personību atbalsta fondu “Rampa”.

Savukārt jau no plkst.16 Mūzikas namā “Daile” notiks ziedojumu tirdziņš, kurā būs izstādītas atvijas aktieru personīgās un ar teātra dzīvi saistītās atmiņas lietas. Visi aktivitāšu ienākumi tiks novirzīti Latvijas teātru senioru sociālā un veselības stāvokļa uzlabošanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+