×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
5. jūnijs, 2017
Drukāt

Teātra vecmeistaru atbalstam sastapsies septiņi neparasti meistaru pāri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pirmdien, 5. jūnijā, plkst. 19 mūzikas namā “Daile” notiks jau ceturtais ikgadējais labdarības pasākums “Es esmu”, LA.lv pavēstīja pasākuma rīkotāju pārstāve Aija Lūse.

Šogad uz vienas skatuves tiksies latviešu teātra skatuves grandi un izcili mūziķi, kuri pārstāv dažādus mūzikas žanrus, lai veidotu unikālu teātra mākslas un mūzikas dialogu. Pasākums tiek rīkots Latvijas teātra vecmeistaru atbalstam.

Uzreiz pēc tam notiks izsole, kuras laikā savā īpašumā varēs iegūt ar teātri saistītas atmiņu lietas, ko pasākumam ziedojuši Latvijas teātra scenogrāfi un kostīmu mākslinieki – Anna Heinrihsone, Elita Patmalniece, Artis Bute un citi.

Pasākuma māksliniecisko virsvadību šogad piekritusi uzņemties Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa. “Pagājušogad pasākumā piedalījos, mūzikas nama Daile vestibilā cepot Silmaču pankūkas. Tad arī sajutu to īpašo auru, kas piemīt šim vakaram, kad satiekas dažādu paaudžu skatuves mākslinieki, satiekas dažādi laikmeti, lai atskārstu, ka kopīgā ir daudz vairāk nekā atšķirīgā! Šogad uz Dailes nama skatuves satiksies divas pasaules – teātris un mūzika, vārds un melodija, teksts un skaņa. Satiksies septiņi ļoti dažādi radošie tandēmi, katrs ar savu skanējumu un rokrakstu. Es šobrīd baudu izredzētību būt klāt un vērot, kā satiekas Elvīra Baldiņa un Laima Jansone, Astrīda Kairiša un Vestards Šimkus, Jakovs Rafalsons un “Undertango”, Ausma Kantāne un Shipsi, Rihards Rudāks un Goran Gora, Inta Tirole un Ints Teterovskis, piedaloties korim “Balsis”, Ģirts Jakovļevs un “DaGamba”! Aicinu ikvienu piedzīvot vēsturisko mirkli, kad septiņi meistaru pāri, Ziedoņa vārdiem runājot, spēlēsies, spēlēsies, kamēr sāks SPĒLĒT,” – aicina Lūriņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+