Mobilā versija
+4.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
9. maijs, 2016
Drukāt

“Teātris azotē” ved uz festivālu Vīnē trīs izrādes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šonedēļ trīs latviešu radošās apvienības “Teātris azotē” veidotās izrādes tiks rādītas 17. starptautiskajā vizuālā teātra festivālā Austrijā, LA.lv pavēstīja viesizrāžu koordinatore Marika Čerņavska.

Piecās festivāla dienās latviešu mākslinieki nospēlēs sešas izrādes Vīnē, Grafeneggā un St.Poltenā. “Teātris azotē” veidoto izrāžu īpatnība ir, ka tās vienlīdz piemērotas gan parastai auditorijai, gan arī nedzirdīgiem skatītājiem.

Izrāde “Soliņš”, ko Vīnē rādīs 10. maijā, ir komisks stāsts bez vārdiem, toties ar žonglēšanas elementiem, un tā piemērota visu vecumu skatītājiem no divu gadu vecuma.

Arī iestudējumu “Persefone”, kas ir poētiska pasaka ar leļļu teātra, ēnu teātra un video animācijas elementiem un 2014. gadā tika atzīta par festivāla “Rīga spēlē teātri” labāko izrādi, var skatīties kā bērni vecumā no 3 līdz 10 gadiem, tā arī pieaugušie.

Savukārt 12. maijā plkst. 20 “Teātris azotē” vīniešiem rādīs paskumju komēdiju par sieviešu sapņiem un dzīves realitāti “Balerīnas”.

Papildus publiski pieejamajām izrādēm komiskā izrāde “Soliņš” tiks rādīta arī skolu auditorijai Vīnē (9.05.), Grafeneggā (10.05.) un St.Poltenā (11.05.), piebilda Čerņavska.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+