×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
8. aprīlis, 2013
Drukāt

Teātris “TT” piedāvā izrādi pusaudžiem “Minga rēgi”

foto - publicitātesfoto - publicitātes

Latviešu teātrī reti rodas patiesi jaunu cilvēku stāsti – „Minga rēgi” tādi ir. Šis ir kriminālstāsts, kurā gluži parasti Latvijas mazpilsētas jaunieši nogalina savu biedru, bet vēlāk nespēj nedz notikušo skaidrot, nedz apjaust sava nodarījuma smagumu, un to, ko nodarījuši paši sev. Kā tikt ar šo dzīvi galā pašiem, ja tuvumā nav neviena, kam atklāt savas problēmas?

Jau vairākus gadus visa Latvija pazīst Rūdolfu Mingu (Miķelsonu) – puisi, kurš ar apbrīnojamu mērķtiecību veido filmas un par kuru uzņemta godalgota dokumentālā filma „Kā tev klājas, Rūdolf Ming?”. Taču Rūdolfs nav apstājies un turpina strādāt, veidojot jaunu filmu pēc paša sarakstīta scenārija – „Ļaunuma atspulgs”. „Minga rēgi” balstīta uz šī Rūdolfa scenārija. Stāsts ir neticami precīzs mūsdienu mazpilsētas jaunatnes dzīves atspulgs, kuru pats tās autors ir pacietīgi pētījis.
Rūdolfs Mings: „Uzskatu to par stāstu, kas ir aktuāls mūsdienās, un aktuāls man. Jutu, ka par to jāuzraksta, tas jāizdzīvo, lai varbūt es pats varētu rast atbildi, kādēļ ir tieši tā, kā ir. Es ceru, ka arī skatītājiem, kļūs izskaidrojamas lietas, kas ir šajā darbā.”

“Minga rēgi” tiks spēlēti Vecrīgas klubā DEPO, kur savulaik “Teātris TT” iestudēja populāro un daudzkārt godalgoto Ansela Kaugera lugu “Artis klusē, Alise klusē” – romantisku un reizē skaudru stāstu par tikpat jauniem ļaudīm, kādus skatītājs sastaps arī “Minga rēgos”.

Režisors – Lauris Gundars
Lomās – Laura Zunda, Jurģis Spulenieks, Kristaps Ķeselis (Latvijas Kultūras akadēmijas 2013.gada izlaiduma aktieru kursa studenti).
Pirmizrāde – 24. aprīlī plkst.19.00 Vecrīgas klubā DEPO

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+