×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
2. septembris, 2016
Drukāt

“Teātris.zip” šajā sezonā – gan pieaugušajiem, gan bērniem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Izrādes "Pīters Pens" publicitātes foto.

Tāpat kā teātri septembrī ver priekškaru jaunai sezonai, arī LTV uzsāk savu teātra sezonu – no 3. septembra LTV1 ēterā atgriežas teātra cienītāju iemīļotais raidījumu cikls “Teātris.zip”, kura šīs sezonas lielais jaunums ir izrādes bērniem, LA.lv uzzināja LTV.

Divas sestdienas, 3. un 10. septembrī pulksten 11:05, kopā ar bērnu iemīļotā raidījuma “Kas te? Es te?” varoni Lupi tiks izrunāts, kas ir teātris, ielūkojoties arī tā aizkulisēs, stāsta LTV sabiedrisko attiecību speciāliste Agita Pudule.

Sestdien, 3. septembrī plkst. 11:05, Lupe un bērni dosies izpētīt Dailes teātra grimētavas, lai redzētu, kā top parūkas un kā grims var pārvērst aktierus, bet pēc raidījuma būs skatāma Dailes teātra pērn iestudētā izrāde “Pīters Pens”. Vizuāli krāšņā Lauras Grozas režisētā izrāde ir pilna ar brīnumiem un akrobātiskiem numuriem, kas aizrauj ne tikai bērnus, bet arī viņu vecākus.

Savukārt nākamajā sestdienā, 10. septembrī plkst. 11:05 Lupe bērnus ievedīs Leļļu teātra darbnīcās, kurās leļļu meistari rādīs, kā piedzimst Pifs un citi varoņi. Pēc raidījuma, pulksten 11:15, būs skatāma Leļļu teātra zelta fonda izrāde “Un atkal Pifs”, kurā netrūkst smieklu un asprātību par labsirdīgā sunīša Pifa un runča Herkulesa attiecībām.

Pieaugušajiem ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu pagājušajā sezonā TV ierakstītas labākās teātru izrādes, kas bijušas nominētas “Spēlmaņu nakts” balvai. “Septembrī ik sestdienas vakaru pēc Panorāmas, pulksten 21:25, kopā ar Ojāru Rubeni raidījumā “Teātris.zip” pirms izrādēm tiksimies ar to veidotājiem, aktieriem un režisoriem,” pauda Pudule.

Jauno “Teātris.zip” sezonu 3. septembra vakarā plkst. 21:25 sāks ar vairāku sezonu skatītāju izpirktāko izrādi “Pirmā grēka līcis”, pēc nedēļas, 10. septembrī plkst. 21:25, ciklā būs skatāma Dailes teātra izrāde “M.Butterfly”. 17. septembrī “Teātris.zip” skatītājiem piedāvās noskatīties dramaturga Tenesija Viljamsa lugas “Ilgu tramvajs” iestudējumu Jaunajā Rīgas teātrī Ineses Mičules režijā ar Elitu Kļaviņu Blanšas lomā, Ivetu Poli Stellas un Andri Keišu Stenlija tēlos, savukārt mēneša noslēdzošajā raidījumā 24.septembra vakarā būs skatāma Jaunā Rīgas teātra izrāde “Oņegins. Komentāri”, kas pirms četriem gadiem tika nominēta Spēlmaņu nakts 2011./2012. balvai kā “Gada dramatiskā teātra izrāde”, bet režisors Alvis Hermanis saņēma Spēlmaņu nakts 2011./2012. balvu kā “Gada režisors”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+