Ekonomika
Tehnoloģijas

“TechChill 2019” jaunuzņēmumu sacensību galveno balvu iegūst igauņi0

Publicitātes foto

“Precision Navigation Systems”, jaunuzņēmums no Igaunijas, ieguva “TechChill 2019” jaunuzņēmumu sacensību “Fifty Founders Battle” galveno balvu, informē pasākuma rīkotāji.

Laimīgā komanda devās mājup ar 10 000 eiro finansējumu no “TechChill Foundation”, ko ieguldīt jaunuzņēmuma izaugsmē, kā arī iespēju piedalīties “Silicon Vikings Startup” pasaules kausa finālā Sanfrancisko.

“ZITICITY” no Lietuvas saņēma Latvijas Biznesa Enģeļu Tīkla (LatBAN) investīciju 50 000 eiro, bet “Adyen” un “The Next Web” pasniedza savam favorītam – “Kipwise” no Igaunijas – ielūgumus uz “Founders Day” un “The Next Web” konferenci Amsterdamā.

“Pieņemot lēmumu par uzvarētāju, žūrijai bija grūta izvēle starp divām komandām – “Precision Navigation Systems” un “ZITICITY”. Galveno balvu un uzvaru konkursā ieguva jaunuzņēmums no Igaunijas, pateicoties viņu plašajai vīzijai un redzējumam par globālu tehnoloģiju izmantošanu,” dalās Andris.K.Bērziņš, nevalstiskās organizācijas “TechChill” līdzdibinātājs un “Change Ventures” vadošais partneris.

“Fifty Founders Battle” uzvarētājs, “Precision Navigation Systems”, ieguva “TechChill Foundation” sarūpēto naudas balvu 10 000 eiro apmērā – tradīciju, kas turpināta jau otro gadu pēc kārtas.

Jaunuzņēmums izstrādā programmatūras un aparatūras risinājumus precīzai GPS pozicionēšanai un navigācijai. ”ZITICITY” ieguva “LatBAN” balvu, 50 000 eiro investīciju no “LatBAN” 22 locekļu sindikāta. Vieglās saistības ietver sindikāta un komadas pārrunas saskanīga investīciju lēmuma pieņemšanai.

Uzvarētājs ieguva arī iespēju doties uz Sanfrancisko, kur 17. maijā reģionljo sacīkšu uzvarētāji no visas pasaules cīnīsies par viena miljona dolāru vērtu investīciju balvu.
Visiem Eiropas reģionālajiem “Startup” pasaules kausa finālistiem ir iespēja prezentēt savas idejas arī Eiropas finālā Prāgā, kur galvenā balva sasniedz 500 000 eiro.

Turpretī “TechChill” partneri “The Next Web” un “Adyen” ielūdza savu favorītu – “Kipiwise” – uz “Founders Day” un “TNW 2019” konferenci. “Founders day” pulcē “Tech5” dibinātājus, absolventus, starptautiskos medijus un investorus. Konference norisināsies 8. maijā Amsterdamā. “Amazon Web Services” nodrošināja visiem pusfinālistiem pieeju “AWS” kredītiem (500$), bet “Seedstars” papildināja “Fifty Founders Battle” uzvarētāju balvu fonu ar biļetēm uz “Seedstars Global Summit”, kas norisināsies 5. aprīlī Lozannā, Šveicē.

LA.lv