×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
5. maijs, 2015
Drukāt

Tehniskā kļūme Rīgas sabiedriskajā transportā novērsta

LETALETA

Tehniskā kļūme, kuras dēļ darbadienu mēnešbiļešu lietotāji nav varējuši piereģistrēt savus braucienus, ir novērsta un lasīšanas iekārtām būtu jādarbojas, kā ierasts, pastāstīja “Rīgas kartes” projektu vadītāja Viola Erte.

Viņa sacīja, ka pasažieri, kuriem kļūmes dēļ radušies zaudējumi, var vērsties SIA “Rīgas satiksme” (RS) klientu apkalpošanas centros, kur zaudējumi tiks atlīdzināti. Kļūda programmatūrā radusies saistībā ar sistēmas pielāgošanu 4.maijam, kas bija brīvdiena.

Kā ziņots, tehnisku problēmu dēļ šodien Rīgas sabiedriskajā transportā pasažieri, kuri lieto mēnešbiļetes darbadienām, nav varējuši piereģistrēt savu braucienu, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Tehniska kļūme radusies RS meitasuzņēmumam “Rīgas karte”. Visi kontrolieri par problēmu tika informēti, tādēļ darbadienu mēnešbiļešu īpašniekiem nav jāiegādājas jauna biļete, ja viņu mēnešbiļete nenostrādā.

“Rīgas karte” nodrošina elektronisko norēķinu sistēmu galvaspilsētas sabiedriskā transporta līdzekļos. Kļūme esot radusies, veicot programmatūras atjaunošanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+