Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
5. maijs, 2015
Drukāt

Tehniskā kļūme Rīgas sabiedriskajā transportā novērsta

LETALETA

Tehniskā kļūme, kuras dēļ darbadienu mēnešbiļešu lietotāji nav varējuši piereģistrēt savus braucienus, ir novērsta un lasīšanas iekārtām būtu jādarbojas, kā ierasts, pastāstīja “Rīgas kartes” projektu vadītāja Viola Erte.

Viņa sacīja, ka pasažieri, kuriem kļūmes dēļ radušies zaudējumi, var vērsties SIA “Rīgas satiksme” (RS) klientu apkalpošanas centros, kur zaudējumi tiks atlīdzināti. Kļūda programmatūrā radusies saistībā ar sistēmas pielāgošanu 4.maijam, kas bija brīvdiena.

Kā ziņots, tehnisku problēmu dēļ šodien Rīgas sabiedriskajā transportā pasažieri, kuri lieto mēnešbiļetes darbadienām, nav varējuši piereģistrēt savu braucienu, pastāstīja RS preses pārstāvis Viktors Zaķis.

Tehniska kļūme radusies RS meitasuzņēmumam “Rīgas karte”. Visi kontrolieri par problēmu tika informēti, tādēļ darbadienu mēnešbiļešu īpašniekiem nav jāiegādājas jauna biļete, ja viņu mēnešbiļete nenostrādā.

“Rīgas karte” nodrošina elektronisko norēķinu sistēmu galvaspilsētas sabiedriskā transporta līdzekļos. Kļūme esot radusies, veicot programmatūras atjaunošanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+