Mobilā versija
+6.8°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Tehniskās apskates naktis

Foto-LETAFoto-LETA

Tradicionālā tehniskās apskates nakts šogad notiks ne tikai Rīgā, bet arī Cēsīs un Liepājā. Tehniskās apskates nakts devīze visā Latvijā būs viena:  “Mēs par drošu auto!”
.

Pasākumu norises vietas un laiki:

Cēsis, Magoņu iela 25, tehniskās apskates nakts notiks 25. jūlijā no plkst. 19 līdz 24;

Liepāja, Brīvības iela 148A, 15. augustā no plkst. 19 līdz 24;

Rīga, Antenas iela 2, – 28. augustā no plkst. 20 līdz 2.

Pasākumu laikā šajās tehniskās apskates stacijās transportlīdzekļiem bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu diagnostika, bet apmeklētājiem tiks piedāvātas dažādas aktivitātes un izklaides, kas saistītas ar satiksmes drošību, kā arī gaidāmi pārsteigumi. Savukārt tie, kuri vēlēsies, varēs veikt arī sava automobiļa tehnisko apskati vai pozitīvas diagnostikas gadījumā – saņemt tehniskās apskates uzlīmi (veicot nepieciešamos maksājumus). Pasākuma nolūks ir mudināt autobraucējus piedalīties ceļu satiksmē ar drošiem un tehniskā kārtībā esošiem transportlīdzekļiem, lai neapdraudētu ne savu, ne arī citu satiksmes dalībnieku veselību un dzīvību. Iepriekšējos divus gadus tehniskās apskates naktis ir notikušas Rīgā. Šo pasākumu laikā pārbaudīti gandrīz divi tūkstoši automašīnu. Diemžēl vairāk nekā 80% automobiļu tika atklāti būtiski trūkumi vai bojājumi.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+