×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. augusts, 2012
Drukāt

Tehniskās apskates nakts

Foto - LETAFoto - LETA

Ceturtdien, 30. augustā, no plkst. 20 līdz 2 naktī “Auteko&TUV” tehniskās apskates stacijā Rīgā, Antenas ielā 2, notiks Tehniskās apskates nakts ar devīzi “Mēs par drošu auto”.

 

Tehniskās apskates nakts piedāvās plašu pasākumu programmu automašīnu vadītājiem: apmeklētājiem pirmo reizi būs iespēja bez maksas veikt sava auto diagnostiku, lai pārbaudītu tā drošību un atbilstību tehniskās apskates normatīviem. Ikviens interesents varēs izmēģināt savas personiskās iemaņas Drošas braukšanas skolas testos (testu nosaukumi – “Dzērāju brilles”, “Puķīte”, “Čūska”). Īpašajā CSDD stendā autovadītāji “apgāžamajā mašīnā” varēs praksē pārliecināties, kāpēc jālieto drošības jostas, kāda ir sajūta uz jumta apgāztas automašīnas korpusā un kā no tās pareizi izkļūt. Apmeklētājus ar moto trikiem priecēs Austrumeiropas “Streetbike freestyle” čempions un daudzu citu titulu ieguvējs Jānis Rozītis tandēmā ar sievu Sandru Rozīti.

Visiem pasākuma apmeklētājiem līdz pat diviem naktī būs arī iespēja iziet sava auto tehnisko apskati ierastā kārtībā. Pasākuma laikā “Auteko&TUV” un CSDD eksperti atbildēs uz visiem interesentu jautājumiem saistībā ar auto drošību un tehnisko apskati.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+