Mobilā versija
+0.2°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
30. augusts, 2016
Drukāt

Tehniskās apskates nakts Rīgā

Foto: LETAFoto: LETA

Pagājušās sestdienas naktī pasākumā “Tehniskās apskates nakts – 2016” Rīgā, kas ilga gandrīz desmit stundas, pārbaudīts rekordskaits automobiļu – 1210.

Pērn šādā pasākumā tika pārbaudīti 1159 auto. Šogad lielākā daļa jeb 1069 auto izmantoja iespēju veikt bezmaksas transportlīdzekļa diagnostiku, bet tehniskās apskates uzlīmi saņēma 141 jeb 12% spēkratu. Rīgā pārbaudīto automobiļu vidējais vecums bija 15 gadi (vidējais Latvijas autoparka vecums ir gandrīz 13 gadi). Vecākais auto, kas naktī ieripoja tehniskās apskates stacijā, bija 1973. gada “VAZ 2103”, bet jaunākais – 2015. gada “Nissan Qashqai”. Uz šīm pārbaudēm tiek vestas automašīnas, kuras nav speciāli gatavotas tehniskai kontrolei. Auto īpašnieki pasākuma laikā vēlas noskaidrot, kas tieši “kaiš” viņu auto. Tādēļ izbrāķēto spēkratu procents ir krietni lielāks nekā ikdienā, proti, vērtējumus “2” vai “3” saņēma 82% auto. Tehniskās apskates darbinieki visvairāk aizrādījumu izteica par nenoregulētiem lukturiem, balstiekārtas un bremžu sistēmas bojājumiem, savukārt 12 auto bija praktiski bez bremzēm, bet 14 atklājās bīstami nodilušas riepas.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+