Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
5. aprīlis, 2017
Drukāt

Rīgas autoosta atsākusi darbu (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Pievienota jaunākā informācija

Rīgas starptautiskā autoosta, kas šodien uz laiku tehnisku iemeslu dēļ bija slēgta, atsākusi darbību, informēja autoostā.

Kā ziņots, autoosta uz laiku tika slēgta tehnisku iemeslu dēļ, apliecināja Valsts policijas preses pārstāve Gita Gžibovska.

Tāpat Prāgas ielā bija slēgta kustība privātajam transportam. Sabiedriskais transports Prāgas ielā gan drīkstēja kursēt.

Autoostas Loģistikas daļas vadītāja Elita Lukjanoviča norādīja, ka laikā, kamēr autoosta bija slēgta, autobusi autoostas teritorijā ielaisti netika. “Visi autobusi pienāca un atgāja no krastmalas ārpus autoostas teritorijas. Autobusi nevarēja gaidīt, jo arī citās pieturās ir cilvēki, kas gaida,” viņa sacīja, piebilstot, ka autoostā pa skaļruņiem cilvēki aicināti iet un meklēt vajadzīgo maršrutu autobusu, tomēr tas ne visiem izdevies.

Pēc Lukjanovičas teiktā, tiem, kuri iegādājušies biļetes, bet neatrada attiecīgo autobusu, biļešu cena tiks pilnībā kompensēta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. IZSMELOSS PASKAIDROJUMS Atbildēt

    Tehnisku iemeslu del autoosta slegta.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+