Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
7. augusts, 2013
Drukāt

Teikas apkārtnē satiksmi paralizē elektrības traucējumi

LETALETA

Elektrības padeves traucējumu dēļ Brīvības ielā no Teikas līdz pat tirdzniecības centra “Alfa” apkaimei traucēta luksoforu un sabiedriskā transporta darbība, aģentūra LETA uzzināja Rīgas domes Satiksmes vadības centrā.

Šajā posmā pilnībā apstājusies tramvaju kustība, nekursē arī daļa trolejbusu. Pasažierus apkalpo tikai trolejbusi, kas aprīkoti ar dīzeļdzinējiem, un autobusi.

Daudzviet Pierīgā un galvaspilsētā trešdienas rītā traucēta elektroapgāde, novēroja arī aģentūra BNS. Elektroenerģijas piegāde traucēta Siguldā, Krimuldā, Allažos, kā arī galvaspilsētā – Teikā, Juglā, Mežciemā un citur.

Latvijas energoapgādes kompānija “Latvenergo” sociālajā tīkla “Twitter” kontā norādījusi, ka noticis tehnisks bojājums apakšstacijā, kas atrodas Rīgas pirmas termoelektrocentrāles teritorijā. “Šobrīd tiek darīts viss, lai maksimāli īsā laikā novērstu bojājumu,” sacīts paziņojumā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+